Кривой Рог новости
Майже 30% українців вважають, що для передвиборчої кампанії депутатам і місяця багато
09.11.2011 15:11 | Общество

Майже 30% українців вважають, що для передвиборчої кампанії депутатам і місяця багато

28% опитаних компанією Research & Branding Group вважають, що найбільш оптимальним терміном виборчої кампанії з виборів Верховної Ради є 30 календарних днів.

Про це свідчать результати опитування.

Респондентів запитали, який, на їхню думку, оптимальний термін парламентської виборчої кампанії.

27% виборців вважають найбільш оптимальним термін в 60 днів, 14% - 90 днів, 13% - менше 30 днів, 6% - 120 днів, 13% не змогли відповісти на поставлене запитання.

Респондентів, крім того, запитали, з яким із тверджень щодо дострокового голосування вони згодні більше.

При цьому 62% погодилися з твердженням, що можливість дострокового голосування повинна бути надана виборцю при наявності поважної причини, що підтверджується документом, 17% погодилися з твердженням, що можливість дострокового голосування повинна бути надана всім бажаючим, незалежно від наявності поважної причини і підтверджуючого документа, 21% не змогли відповісти на поставлене запитання.

Опитування було проведено з 27 жовтня по 7 листопада у всіх регіонах, було опитано 2076 респондентів у віці старше 18 років.

Статистична похибка вибірки становить близько 2,2%.

Нагадаємо, згідно із законопроектом 9265-1 "Про вибори народних депутатів України", внесеним в Раду представниками більшості, 10 жовтня, виборчий процес чергових виборів депутатів повинен починатися за 90 днів до дня голосування.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация