Кривой Рог новости
Завтра 11. 11. 11 символічна дата для багатьох молодят
10.11.2011 16:51 | Общество

Завтра 11. 11. 11 символічна дата для багатьох молодят

Завтра в більшості РАГСів Кривого Рогу очикується аншлаг. А все через  символічну через символічну дату - 11.11.11.

Поєднуватися шлюбом саме в цей день найбільше не терпиться молодятам Центрально-Міського, Дзержинського та Саксаганського районів - тут урочисту реєстрацію на 11.11.11 замовили загалом 75 молодих пар. Серед мешканців Жовтневого та Довгинцівського районів магія цифр не так популярна, тому тут "весільний бум" дещо слабше - по 18 пар на кожен ЗАГС. Правда, стверджують співробітники відомства, це все одно вдвічі більше, ніж зазвичай буває у листопаді, та ще й у п'ятницю.

А от  Інгулецький і Тернівської райони - виявилися байдужими до магії чисел. Схоже, молоді "крайнього півдня" і "крайньої півночі" Кривбасу до красивої дати в свідоцтві про одруження немає ніякого діла. Тут, як і у звичайні дні відбудеться по 5 одружень.

В цілому ж на весільний рушник завтра стануть 125 криворізьких пар. Причому вік майбутніх сімейних людей абсолютно різний.

Нагадаємо, що мода на проведення весільного торжества саме в "магічні дати", що складаються з однієї цифри, з'явилася тільки з початком 2-го тисячоліття. Але, на жаль, слава "щасливих чисел" не підтвердилася життям і згасла досить швидко. Чому ж триває "весільний бум"?.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация