Кривой Рог новости
Юрій Вілкул відзвітував за минулий рік свого головування містом
10.11.2011 17:00 | Власть

Юрій Вілкул відзвітував за минулий рік свого головування містом

Вчора, в річницю свого перебування на посаді міського голови, Юрій Вілкул виступив із звітом про виконання своїх передвиборних обіцянок.

Зробив це мер у ПК ім. Артема. Серед запрошених у залі були керівники підприємств і держструктур, представники різних гілок міської та районної влади, громадськості міста. Про це повідомляє прес-служба виконкому міськради.

"Я вирішив ввести традицію щорічної звітності міського голови перед громадськістю, - сказав Юрій Вілкул на початку свого виступу, - адже для мене дуже важлива максимальна відкритість. Дякую всім криворіжців за надану мені довіру".

У виступі мер зробив акцент на виконанні Народної Програми - програми розвитку Кривого Рогу до 2015 року. Саме її положення лягли в основу ще передвиборної програми Юрія Вілкула. На посаді міського голови він почав реалізовувати її в усіх напрямках.

Одним з основних пунктів Програми було поліпшення екологічної ситуації в Кривбасі. І, за словами градоначальника, вперше за довгі роки в місті приступили до реалізації довгострокової екологічної програми. "Вона є рекордною в історії незалежної Україні за обсягами інвестування, які до 2022 року складуть майже 11 мільярдів гривень. Але головне - криворіжці отримають набагато більш чисте місто. Уже в цьому році цей показник вдалося знизити на 9%, а до 2015 року викиди шкідливих речовин в атмосферу знизяться більш ніж на третину ", - зазначив Ю. Вілкул.

"Вперше за роки незалежності рівень хлоридів у річковій воді відповідає нормативним показникам, а якість води в Карачунівського водосховища відповідає всім санітарним нормам. Це стало можливим завдяки додатковій промиванні русла річки Інгулець", - відзвітував доповідач.

Також торкнувся Юрій Григорович ще однієї актуальної теми - доріг. Тут, повідомив він, в три рази-до 82 млн. грн. - Було збільшено фінансування будівництва, ремонту та утримання міських доріг. І це дозволило привести в порядок 361 000 квадратних метрів дорожнього полотна в Кривбасі.

Зупинився мер і на питаннях охорони здоров'я, освіти, молодіжних програмах. "Всі вони перебувають під постійним пильним увагою міської влади, реалізуються як вже складені програми, так і розробляються нові плани з покращення якості життя криворіжців", - підкреслив мер. І додав, що за час його керівництва розроблено більше 500 різних проектів у різних сферах життя. Всі вони будуть реалізовані до 2015 року.

Нагадаємо, що офіційний вступ Юрія Вілкула на посаду мера Кривого Рогу відбулося 8 листопада 2010 року.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация