Кривой Рог новости
На черговому засіданні у виконкомі говорили про захист прав найманих працівників
10.11.2011 17:09 | Власть

На черговому засіданні у виконкомі говорили про захист прав найманих працівників

Сьогодні на черговому засіданні виконкому Криворізької міської ради на порядку денному методи і успіхи нерівної боротьби чиновників із зарплатами в конвертах, ціна яких - недоотримання грошей місцевим бюджетом.

З 34-х питань, винесених на розгляд виконкому, основним було питання про заходи щодо скорочення легалізованої та тіньової зайнятості населення, легалізації трудових відносин у сфері підприємництва.

Доповідач - начальник управління розвитку підприємництва Ірина Рижкова - зазначила, що системна робота органів місцевого самоврядування, спрямована на вдосконалення трудових відносин в бізнесі, в нинішньому році "
сприяла захисту соціальних прав понад 3,5 тис. найманих працівників ". Це забезпечило додаткові надходження до міського бюджету в розмірі 325 тис. грн.

"У перший раз за останні три роки кількість укладених трудових договорів перевищила кількість знятих з реєстрації. В цілому по місту, згідно з даними Криворізького міського центру зайнятості, за січень - вересень 2011 року укладено 6580 трудовий договір між суб'єктами господарювання-фізичними особами та найманими працівниками, що на 15% більше ніж за відповідний період 2010 року ", - рапортувала І. Рижкова.

Разом з тим вона зазначила, що є невикористані резерви в організації цієї діяльності.

Виконком прийняв рішення і далі брати "системні заходи з мінімізації незаконних трудових відносин у сфері підприємництва".
Крім того, муніципальні чиновники будуть "підвищувати ефективність взаємодії" з суб'єктами господарювання-орендарями приміщень комунальної власності міста, переможцями процедур закупівель товарів і послуг за кошти місцевого
бюджету - щодо повної легалізації ними найманої робочої сили, причому протягом всього терміну дії відповідних договорів.

Як стало відомо в ході засідання, в місті продовжиться і буде поширюватися практика показових рейдів з виявлення нелегальних працівників на всіх ринках і торгових точках, і в офісах міста.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация