Кривой Рог новости
В рамках Генерального плану розвитку міста, Кривий Ріг стає чистіше з кожним днем
11.11.2011 12:07 | Экология

В рамках Генерального плану розвитку міста, Кривий Ріг стає чистіше з кожним днем

Народна Програма, ініційована міським головою Юрієм Вілкулом і розроблена з урахуванням побажань криворіжців, передбачає реалізацію цілого ряду перспективних проектів, спрямованих на благоустрій міста та поліпшення якості життя городян.

Про те, які саме пункти Програми будуть реалізовуватися в наступному році, розповів міський голова Юрій Вілкул на своїй зустрічі з жителями міста, приуроченої до першої річниці свого перебування на посаді мера міста.

За словами Юрій Григоровича, в першу чергу, до кінця поточного року планується завершити розробку Генерального плану, який передбачає розвиток міста до 2030 року. А це означає, що з'явиться можливість для нових будівництв і реконструкцій.

Також наступного року буде реалізований другий етап комплексної реконструкції проспекту Південний. Значні кошти будуть виділені і для ремонту доріг у всіх районах Кривого Рогу.

- Особливу увагу ми приділимо внутрішньоквартальних дорогах, - зробив акцент міський голова.

Не пізніше кінця зими 2012-го року буде введено в експлуатацію радоновое відділення при 11-й міськлікарні. На наступний рік заплановано будівництво сучасного спортивного комплексу з льодовою ареною.

Також на 2012-й рік заплановано будівництво 4-х сучасних блокових котельних. Це дозволить підвищити якість послуг із забезпечення гарячою водою і теплом будинків тисяч криворіжців, а також значно заощадити витрати на природний газ, електроенергію і воду.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация