Кривой Рог новости
Одіозна «свободовка» Ірина Фаріон продовжує свій наступ на дитсадки
11.11.2011 12:12 | Общество

Одіозна «свободовка» Ірина Фаріон продовжує свій наступ на дитсадки

Соратниця Тягнибока збирається роздати по всіх дошкільним навчальним закладам Львова наклейки з «правильними» українськими і «неправильними» російськими іменами. Агітки вже розмножили і видали депутатам «Свободи» із завданням розвезти їх по садках.

На наклейках Фаріон написала: «Любі хлопчики й дівчатка! Назіваймося правильно и красиво! », А нижче дві колонки. У лівій, з написом «Неправильно», на тлі неба у хмарах - імена Маша, Петя, Міша, Альона, Сергій. У правій, з написом «Правильно», і козацьким «оселедцем» на тлі сонячного неба з гербом Україна - варіанти цих же імен - «Марічка», «Петрик», «Михайлик», «Оленка», «Сергійко».

Дирекція кількох дитсадків, які ми вчора обдзвонили, не отримувала «наклейок Фаріон». «Такий метод «українізації» ламає дитячу психіку», - обурений львів'янин Сергій Кущ. «Фаріон права, треба чистити мову від суржика», - підтримує депутата Ірина Павлишин.

Фаріон, нагадаємо, вже вчила дітей «правильним» іменах в дитсадку № 67 в лютому 2010 року. Тих, хто представився по-російськи, вона лаяла. Після цього міськвно заборонило політикам походи в дитсадки.

«Свобода» продовжує також тиражувати скандальні сітілайти. У квітні 2009 року по місту розвісили білборди з символікою дивізії «СС Галичина», а тепер надрукували плакати з портретом «оунівця» Миколи Лемик, який вбив у жовтні 1933 року співробітника російського консульства. Як йдеться на плакаті, «на знак протесту проти організованого Москвою Голодомору в Україні». У «Свободі» скаржаться, що міська влада не дозволяє розвісити плакати з Лемик.

У мерії кажуть, що до них з цим не зверталися.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация