Кривой Рог новости
Лист від мешканців селища Червоний Кут
13.11.2011 21:59 | Власть

Лист від мешканців селища Червоний Кут

У червні цього року на сторінках «Вестника Кривбасса» було опубліковано нашого відкритого листа до міського голови Юрія ВІЛКУЛА та голови постійної депутатської комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, планування та забудови міста Юрія ІВАНОВА, депутатів Криворізької міськради «Хто віддав берег під котеджі?». Апелюючи до влади у публічний спосіб, ми, звісно, розраховували бути почутими. Але, сказати чесно, не дуже й вірили, що нам удасться зупинити реалізацію проекту містечка з 24 котеджів та ресторану на самісінькому березі Саксагані у нас, у Червоному Куті…

Селище Червоний Кут, що входить в межу міста і розташоване в його географічному центрі, є справжньою оазою на теренах нашого мегаполісу з його неабияким техногенним навантаженням. По суті, це півострів, який огинається Саксаганню. Попри замулення ріки, в ній водиться риба та плавають дикі качки. Недаремно свого часу саме Червоний Кут було обрано місцем розташування санаторію-профілакторію колишньої «Криворіжсталі». Металурги, які поправляли там своє здоров’я, завжди залюбки прогулювались берегом ріки, який, ми вважаємо, має бути приведений у належний стан як рекреаційна зона загальноміського призначення.

Тому ми були так стурбовані намірами щодо розташування на березі Саксагані, в районі вулиць Одеської та Генічеської, містечка з 24-х котеджів та ресторану. Це фактично перекрило б доступ до ріки усім охочим. Свою позицію ми відстоювали на неодноразових громадських слуханнях щодо цього проекту, під час яких іноді дійсно було дуже «жарко», а нам здавалось, що чиновники управління містобудування та архітектури змовились із забудовником проти нас.

Але тепер, після того, як під час громадських слухань по обговоренню Генерального плану забудови Кривого Рогу до 2030 року начальником управління містобудування та архітектури виконкому міськради Петром ГНАТОВСЬКИМ принародно заявлено, що будівництва, проти якого ми боролися, не буде, а на березі планується облаштувати рекреаційну зону, ми дійсно переконалися: влада не просто почула, а дослухалась до нас. На власному досвіді ми пересвідчилися, що варто лише займати активну громадську позицію — і влада проти власної громади не піде.

Ми дуже вдячні за таку розв’язку конфлікту інтересів, за розуміння перш за все міському голові Юрію Вілкулу. Він таки виконує свою передвиборчу обіцянку і дослухається до громади. Тож, вибравши цього чоловіка у міські голови, ми таки не помилилися.

Свою вдячність ми адресуємо також заступнику міського голови, який відає питаннями містобудування, Андрієві ГАЛЬЧЕНКУ, голові постійної комісії міськради з питань регулювання земельних відносин, планування і забудови міста Юрію Іванову, працівникам управління містобудування та архітектури.

Сьогодні ми можемо констатувати, що позиція громадськості Червоного Кута врахована. І це справжнє свідчення того, що при забудові міста та реалізації містобудівничих проектів наша влада дійсно враховує не лише приватні, а перш за все громадські інтереси.

"Вестник Кривбасса"

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация