Кривой Рог новости
В ТК «Єсеніно» працює «Благодійна Православна виставка»
14.11.2011 15:38 | Культура

В ТК «Єсеніно» працює «Благодійна Православна виставка»

З 11 листопада в ТК «Єсеніно» розпочала свою роботу «Благодійна Православна виставка». У роботі виставки беруть участь храми і монастирі України, Росії та Білорусії.

На виставці представлений широкий асортимент духовної літератури, церковного начиння, ікон, святкових подарунків, виробів зі срібла, оренбурзькі і українські хустки, продукти бджільництва, свічки, мед в асортименті та багато іншого.

Виставка розповідає не тільки про святині, а й знакоім з історією виникнення, будівництва, відродження давніх християнських святинь. Відкриття виставки відвідав керуючий Криворізькою єпархією Архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем.

У вітальному слові владика Єфрем зауважив: «Православна виставка цього разу іменується ще й« Благодійна ». І це не випадково, адже проводиться вона у Міжнародний День людей позбавлених зору і на передодні Дня інвалідів. Сподіваємося, що серце кожного православного християнина перейметься любов'ю і співчуттям до людей, позбавлених великих людських радостей: слуху, зору, руху. Завдання виставки - нагадати всім нам про великого дар життя ».

Виставка працює з 11 листопада по 16 листопада 2011 року, з 10.00 до 19.00, за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Єсеніна, 16 - ТК «Єсеніно».

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация