Кривой Рог новости
В Дніпропетровщині сім'ї запрошують прийняти участь в дослідженні умов життя за 90 гривень
15.11.2011 10:51 | Общество

В Дніпропетровщині сім'ї запрошують прийняти участь в дослідженні умов життя за 90 гривень

Правда, за допомогою виплачених грошей поліпшити ці самі "умови життя" вам не світить - дають всього по 90 гривень на одне "домогосподарство".

Про це стало відомо на прес-конференції в ІА «Міст-Дніпро».

Головний спеціаліст-економіст відділу статистики обстеження умов життя домогосподарств Головного управління статистики у Дніпропетровській області Наталія Білоус повідомила, що органи статистики запрошують населення до співпраці і гарантують, що вся отримана від кожної родини інформація матиме суто конфіденційний характер і використовуватися лише в узагальненому вигляді в статистичних цілях.

«З 7 листопада органами держстатистики в Дніпропетровській області розпочався відбір домогосподарств для обстеження умов їх життя протягом 2012 року. Для успішного обстеження дуже важливо, щоб всі відібрані домогосподарства взяли в ньому активну участь. Нам потрібно провести обстеження умов життя домогосподарств 924, поки тільки 720 погодилися брати участь в анкетуванні. Ми просимо людей з розумінням ставитися до досліджень і не відмовлятися від них. Тим більше що раз на квартал кожному домогосподарству, яке приймає участь в опитуванні, держава виплачує 10% від прожиткового мінімуму, це більше 90 грн », - сказала вона.

Наталія Білоус також зазначила, що додаткову інформацію щодо обстеження можна отримати безпосередньо у фахівця з інтерв'ювання або за телефонами в м. Дніпропетровську: (056) 778-68-11, 778-68-12.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация