Кривой Рог новости
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не налагодить стосунки з Держгірпромнаглядом
15.11.2011 14:48 | Бизнес

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не налагодить стосунки з Держгірпромнаглядом

Метою вже третьої зустрічі керівництва Крівоожского теруправління Держгірпромнагляду з адміністрацією комбінату було обговорення шляхів вирішення проблемних питань в охороні праці та промислової безпеки на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і знайомство наглядовців з новими представниками адміністрації і в.о. генерального директора підприємства паном Вайдісвараном.

Як показав аналіз травматизму по підприємству за попередні роки, невідкладного вирішення потребує низка питань, що стосуються постійного зниження кількості працівників у структурних підрозділах комбінату. На підприємстві існують проблеми, пов'язані з експлуатацією рудоперерабативающіх фабрик і залізничного транспорту, в гірському департаменті.

Зокрема, потребує ремонту підйомна машина, яка знаходиться в незадовільному стані. Засипка воронок по трасі автодороги техбази - кладовище "Західне» проводиться з відставанням від проекту. Не оформлений державний договір оренди на право користування землею (площею 2640 га), на якому розташовані виробничі об'єкти, що знаходяться в межах міста.

Не проводяться періодичні обстеження технічного стану конструкцій шляхопроводів спеціалізованими організаціями. Не виконується демонтаж не діючих і виведених з експлуатації трубопроводів. Не в повному обсязі проведено опосвідчення електроустановок, що відпрацювали свій ресурс, а саме в цеху мереж і підстанцій з 271 установки проведено огляд 115 установок, 156 - не виконано.

Не виконується програма ремонтів основних елементів будівель і споруд, які не придатні до нормальної експлуатації на період 2011-2015 рр. Велика кількість об'єктів котлонагляду, відпрацювали свій нормативний термін експлуатації і потребують заміни.

На підприємстві тривалий час не виконуються в необхідних обсягах капітальні та середні ремонти залізничних шляхів. Як наслідок - у вкрай незадовільному стані перебуває понад 50 км залізничної колії та 339 комплектів стрілочних переводів. Не проводяться капітальні ремонти та діагностика, у зв'язку з напрацюванням нормативного терміну служби вагонів.

У незадовільному стані знаходяться пристрої сигналізації, централізації і зв'язку. Щодня на станціях підприємства допускається 150-200 несправностей пристроїв СЦБ, що не дозволяє персоналу, керуючому маневровою роботою і рухом поїздів, виконувати необхідні організаційні заходи щодо безпечної організації руху поїздів. Також у незадовільному стані перебуває ряд мостів, шляхопроводів і естакад по яких здійснюється рух поїздів.

Підбиваючи підсумок зустрічі, працівники нагляду пообіцяли допомогти адміністрації у вирішенні проблемних питань у сфері охорони праці та промислової безпеки на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в тому числі і шляхом ефективних перевірок та детального визначення існуючих недоліків і порушень. Проте першочерговим завданням Криворізького теруправління Держгірпромнагляду залишається розробка і реалізація профілактичних заходів з метою запобігання травмування людей на виробництві та посилення громадського контролю в цій галузі.

У свою чергу, в.о. генерального директора комбінату зазначив, що зараз пріоритетним напрямком роботи адміністрації є саме підвищення ефективності дії системи охорони праці підприємства і ефективна боротьба з ризиками. «Керівництво підприємства не повинно давати обіцянок, які не зможе виконати», - підкреслив пан Вайдісваран.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация