Кривой Рог новости
Визначено 15 переможців губернаторського конкурсу проектів «Молоді вчені - Дніпропетровщині»
16.11.2011 16:01 | Образование

Визначено 15 переможців губернаторського конкурсу проектів «Молоді вчені - Дніпропетровщині»

Цього року в заході взяли участь 51 учасник з 14 вузів області.

Оцінював роботи і результати наукової діяльності молодих вчених експертна рада, до складу якого увійшли провідні вчені вузів області та представники облдержадміністрації. Пріоритетними напрямами серед представлених наукових проектів є дослідження в галузі екології, медицини, інновацій, технічних наук, хімії, біології, інформатики.

До другого етапу конкурсу, який передбачає публічний захист проектів, з 51 було відібрано 18 учасників. З них комісією вибрано 15 переможців. Автори розробок отримають спеціальні губернаторські гранти на реалізацію своєї науково-дослідної роботи, спрямованої на вирішення актуальних питань розвитку Дніпропетровщини.

Конкурс проектів молодих вчених проводиться в Дніпропетровській області за підтримки губернатора Олександра Вілкула в рамках регіонального проекту «Нової Дніпропетровщині - новий стандарт освіти» та регіональної програми «Молодь Дніпропетровщини».

«Розвиток науки, заохочення молоді до наукової діяльності є однією зі складових інноваційного розвитку Дніпропетровщини та всієї України. За ініціативою губернатора Олександра Вілкула в регіоні реалізується ряд проектів, спрямованих на підтримку обдарованої молоді, молодих вчених і підвищення якості освіти », - зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова. Також, крім конкурсу проектів молодих вчених, проводяться конкурси «Найкращий молодий науковець», «Кращий Рада молодих вчених».

Урочисте нагородження переможців конкурсу «Молоді вчені - Дніпропетровщині» відбудеться в грудні цього року в Дніпропетровській облдержадміністрації за участю губернатора Олександра Вілкула.

Наукові роботи подавали пердставітелі провідних вищих навчальних закладів, зокрема, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Національного гірничого університету, Українського державного хіміко-технологічного університету, Криворізького технічного університету, Національної металургійної академії України, Інституту гастроентерології АМН України, Дніпропетровського державного аграрного університету, Інституту зернового господарства НААН Україні, Дніпропетровського державного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна, Дніпропетровської державної медичної академії, Дніпродзержинського державного технічного університету, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Ддя довідки. До участі в обласному конкурсі «Молоді вчені - Дніпропетровщині» допускаються молоді науковці (до 35 років) або групи молодих вчених вузів, наукових і науково-дослідних установ регіону, які є громадянами України і проживають у Дніпропетровській області.
Проекти, що беруть участь у конкурсі, повинні спрямовуватися на вирішення конкретних наукових або науково-технічних питань в областях математики, фізики, хімії, біології, медицини, дисциплін, що знаходяться на стику вищезазначених технічних наук та інноваційних розробок.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация