Кривой Рог новости
Бюджет Кривого Рогу підлатався 325 тис. гривень
17.11.2011 11:10 | Власть

Бюджет Кривого Рогу підлатався 325 тис. гривень

Міський бюджет поповнився на 325 тис.гривень завдяки системній роботі органів місцевого самоврядування, спрямованої на вдосконалення трудових відносин в бізнесі, сприяла захисту соціальних прав понад 3,5 тис. найманих працівників у нинішньому році. Про це на останньому засіданні Криворізького міського виконкому повідомила начальник управління розвитку підприємництва Ірина Рижкова.

Варто зазначити, що з 34-х питань, винесених на розгляд виконкому, основним було питання про заходи щодо скорочення тіньової зайнятості населення, легалізації трудових відносин у сфері підприємництва. Адже, як відомо, зарплата в конвертах - недоотримання грошей до бюджету.

«В цілому по місту, згідно з даними Криворізького міського центру зайнятості, за дев'ять місяців 2011 року укладено 6580 трудовий договір між суб'єктами господарювання-фізичними особами та найманими працівниками, що на 15% більше ніж за відповідний період 2010 року. Вперше за три роки кількість знятих з реєстрації трудових договорів менше ніж кількість ув'язнених », - зазначила Ірина Рижкова.

Виконком прийняв рішення і далі продовжувати роботу в даному напрямку і залучати до взаємодії підприємців міста. Крім того, в місті продовжиться практика показових рейдів з виявлення нелегальних працівників на всіх ринках, у торгових точках і в офісах.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация