Кривой Рог новости
Юрій Вілкул пояснив мешканцям міста чому житло холодне
17.11.2011 17:12 | Власть

Юрій Вілкул пояснив мешканцям міста чому житло холодне

Через зношеність трубопроводів втрати тепла (по шляху від виробника до споживача) в Кривому Розі складають до 50%.

Темі перебудови житлово-комунального господарства міста Юрій Вілкул приділив особливу увагу у своєму звіті за рік мерства.

«Вступаючи на посаду, я наголошував на тому, що однією з найважливіших завдань вважаю відбудову роботи житлово-комунального господарства. Цим ми серйозно займалися весь період, і будемо займатися надалі », - відрапортував Ю. Вілкул, і навіть зізнався, що« з багатьма керівниками, які не хотіли або не могли кваліфіковано виконувати свою роботу, довелося просто розлучитися ».

За його словами, підвищення ефективності роботи міського господарства - це сьогодні вкрай важлива і важка задача. «Застарілі котельні працюють малоефективно. Через зношеність трубопроводів втрати тепла становлять до 50%. Таких прикладів, на жаль, можна навести багато », - підкреслив мер. І перейшов до переліку вже зробленого і запланованого до виконання в сфері ЖКГ міста.

«Нами був розроблений і успішно реалізується комплекс заходів з підвищення енергоефективності. Проведена модернізація дозволила в опалювальному сезоні 2010-11г.г. заощадити 12 млн. кубометрів природного газу, 36,6 млн. КВт / год електроенергії та 9,6 тис. Гкал теплової енергії. Це дозволило заощадити 86500000 гривень. Ми розуміємо, що вирішити наболілі проблеми можна тільки шляхом системного, планомірного підходу. Тому зараз розробляється довгострокова комплексна програма щодо оптимізації системи теплопостачання Кривого Рогу », - повідомив Ю. Вілкул.

Одним з її кроків вже стало переключення споживачів із застарілою котельні Першотравневого кар'єру на котельню ПівнГЗК-2. Це, за його словами, дозволить знизити витрати на 20 мільйонів гривень на рік.

Також міський голова розповів, що в нинішньому році майже на тисячі багатоквартирних будинків (точніше - 997) був здійснений ремонт покрівлі. Також упорядковано 1514 прибудинкових територій, прибрано 8 тисяч кілометрів доріг, створено сім нових зелених зон.

Нагадаємо, що багатоквартирний житловий фонд Кривого Рогу становлять 5360 житлових будинків. Це означає, що в нинішньому році відремонтовано дах, як мінімум, кожного шостого будинку.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация