Кривой Рог новости
285 сімей працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрінуть Новий Рік в новій квартири
18.11.2011 15:32 | Бизнес

285 сімей працівників «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрінуть Новий Рік в новій квартири

Будівництво двох дев'ятиповерхових будинків для працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в мікрорайонах Східний-2, 3 наближається до свого фіналу.

- Будівельні роботи завершені, - розповідає менеджер з проектів коксохімвиробництва та соціального будівництва департаменту інвестиційних проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Михайло Письменний. - Тепер у розпалі оздоблювальні процеси. Зараз роботи ведуться по 12 годин на добу, хоча коли в цьому була необхідність, будівництво тривало цілодобово. Просто оздоблювальні роботи вимагають часу на висихання матеріалів. Колектив будівельників - близько 500 чоловік. Роботою підрядних будівельних організацій ми задоволені.

В даний момент встановлені всі вікна, прийшла черга укосів. Виконано на сто відсотків покрівельні, штукатурні роботи. У квартирах уже змонтовані електричні розводки - залишилося встановити розетки і вимикачі. Облицювання плиткою санвузлів, ванних кімнат і кухонь практично завершена. Встановлюються внутрішні двері (вхідні вже на місці). Прокладаються інженерні комунікації: сучасні мережі опалення, каналізації, холодної і гарячої води. Встановлено грозозахист, змонтовані ліфти.

Щоб мешканці платили за енергоносії рівно стільки, скільки витратили, передбачена установка теплолічильника для кожного під'їзду. При цьому лічильники на газ, гарячу і холодну воду, електрику будуть у кожній квартирі. Ведеться зовнішнє утеплення фасадів та встановлення систем вентиляції, монтаж і налагодження ліфтів у під'їздах.
Повним ходом йде благоустрій територій навколо будинку. Прокладка під'їзних доріг і пішохідних алей, розбивка клумб, будівництво невеликого дитячого майданчика - все це входить в комплекс будівельних робіт.

Новий рік 285 сімей працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зустрінуть уже в нових квартирах. Таким чином, буде виконано одну з ключових інвестиційних зобов'язань підприємства у соціальній сфері відповідно до Договору купівлі-продажу. У будівництво цих двох будинків у мікрорайонах Східний-2, 3 ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вклало близько 64 млн. грн.

ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" - одне з небагатьох підприємств в Україні і єдине в Кривому Розі, яке будує житло для своїх працівників. За програмою будівництва житла на 2008-2011 рр. передбачено будівництво і введення в експлуатацію 450 квартир. У грудні 2007 р. був введений в експлуатацію житловий будинок на 144 квартири.

У 2010 р. були побудовані ще два житлових будинки на 165 квартир для співробітників підприємства. 81 сім'я працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримала квартири в сучасному 9-поверховому будинку в Кривому Розі по вулиці XXІI Партз'їзду, 2в. Також було здано в експлуатацію ще один 6-поверховий будинок по вулиці Жемчужна, 8б, в якому сім'ї працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» безкоштовно отримали квартири.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация