Кривой Рог новости
Медсестра з Кривбасу увійшла до фіналу обласного конкурсу «Краща медична сестра»
18.11.2011 15:35 | Здоровье

Медсестра з Кривбасу увійшла до фіналу обласного конкурсу «Краща медична сестра»

Начальник головного управління облдержадміністрації Валентина Гінзбург від імені губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула привітала фіналісток обласного конкурсу «Краща медична сестра» та нагородила їх грамотами та подяками облдержадміністрації.

«Конкурс на звання кращої медичної сестри є елементом підвищення якості роботи середнього медичного персоналу. Сьогодні ви ще раз довели, що медичні сестри Дніпропетровщини - це професіонали своєї справи », - сказала під час нагородження Валентина Гінзбург.

Обласний конкурс на кращу медичну сестру проходить за підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула. Відбіркові тури в лікувально-профілактичних установах області пройшли протягом вересня - жовтня 2011 року. У фіналі конкурсу взяли участь 8 медсестер - переможниць місцевих змагань. Всього в конкурсі взяли участь 37 середніх медичних спеціалістів.

«У Дніпропетровській області медичні сестри складають одну з найчисельніших професійних груп в системі охорони здоров'я. Близько 29 тисяч медсестер щодня надають медичну допомогу населенню. Вони також активно долучаються до процесу створення нормативно-правової бази галузі нової національної системи охорони здоров'я, реалізації програми розвитку сестринства, розширення функцій медичних сестер відповідно до світового миру », - наголосила головний позаштатний спеціаліст ГУОЗ по роботі з молодшим медичним персоналом Наталія Кузнєцова.

У фіналі конкурсу завдання складалися з теоретичної та практичної частини. Також кожна учасниця підготувала презентаційний фільм про своєму медичному закладі. Професійне журі, до якого увійшли фахівці головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, представники профспілки та асоціації медичних сестер, оцінювало не тільки швидкість і якість надання медичної допомоги, а й уміння конкурсанток спілкуватися з пацієнтами.
«Обласний конкурс на звання кращої медичної сестри сприяє підвищенню рівня професіоналізму і відпрацювання як медичних навичок, а й уміння спілкуватися з пацієнтами, підтримати їх на шляху до одужання», - підкреслила Валентина Гінзбург. Також вона додала, що огляд-конкурс «Краща медична сестра» сприяє зміцненню авторитету молодших спеціалістів з медичною освітою, їх статусу в суспільстві.

Медичні сестри, що зайняли три перші місця, отримали цінні подарунки: переможниця Ганна Суп з Дніпродзержинська отримала телевізор, Валерія Радчук з Павлограда, що зайняла друге місце - ноутбук, Оксана Логінова з Кривого Рогу, яка стала третьою - кухонний комбайн.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация