Кривой Рог новости
Податкова зменшує кількість рейдів на Дніпропетровщині
18.11.2011 15:44 | Власть

Податкова зменшує кількість рейдів на Дніпропетровщині

Державна податкова адміністрація у Дніпропетровській області реорганізовується в Державну податкову службу в Дніпропетровській області.

Про це повідомив заступник начальника управління масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Дніпропетровській області Володимир Прітискач на прес-конференції в ІА «МОСТ-ДНІПРО».

«Як і зараз будуть працювати спеціалізована податкова інспекція по роботі з великими платниками податків у Дніпропетровську і спеціалізована податкова інспекція по роботі з підприємствами гірничо-металургійного комплексу в Кривому Розі, державні податкові інспекції в районах Дніпропетровська: Амур-Нижньодніпровському, Бабушкінському, Кіровському, Жовтневому, Красногвардійському, Ленінському та Лівобережна міжрайонна державна податкова інспекція (обслуговує Індустріальний і Самарський райони обласного центру).
Дніпродзержинська об'єднана інспекція буде обслуговувати місто Дніпродзержинськ, Царичанський і Петриківський райони », - сказав він.

Західно-Донбаська об'єднана інспекція буде обслуговувати міста Павлоград та Тернівка, Павлоградський і Юр'ївський райони. Верхньодніпровська об'єднана інспекція буде обслуговувати міста Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський і П'ятихатський райони. Нікопольська об'єднана інспекція буде обслуговувати міста Нікополь, Орджонікідзе, Марганець, Нікопольський і Томаківський райони. Новомосковська об'єднана інспекція буде обслуговувати місто Новомосковськ, Новомосковський і Магдалинівський райони. Східно-дніпровська об'єднана інспекція буде обслуговувати місто Першотравенськ, Покровський, Межівський, Васильківський та Петропавлівський райони. Криворізька південна міжрайонна інспекція буде обслуговувати Дзержинський, Центрально-міський та Інгулецький райони міста Кривого Рогу, Широківський та Апостолівський райони. Криворізька північна міжрайонна інспекція буде обслуговувати Тернівський і Жовтневий райони міста Кривого Рогу і Криворізький район. Криворізька центральна міжрайонна інспекція буде обслуговувати Довгинцівський та Саксаганський райони міста Кривого Рогу і Софіївський район. Дніпропетровська міжрайонна інспекція буде обслуговувати Дніпропетровський, Солонянський та Синельниківський райони та місто Синельникове.

«Податкова служба зменшує кількості перевірок. У першому кварталі поточного року було проведено 480 планових перевірок юридичних осіб, у другому - 314, у третьому - 215. Аналогічні показники в минулому році становили, відповідно, 546, 605, 601 перевірку.
У четвертому кварталі заплановано провести 186 перевірок - на 300 перевірок менше, ніж у четвертому кварталі минулого року », - сказав він.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация