Кривой Рог новости
До Єврейського общинного центру Кривого Рогу приїхали підлітки з Лондону
18.11.2011 15:53 | Образование

До Єврейського общинного центру Кривого Рогу приїхали підлітки з Лондону

Група 12-13-річних єврейських підлітків з Північного Лондона відвідала Україну, щоб познайомитися з реаліями життя місцевої єврейської громади і оцінити ефект благодійної допомоги, яку надає їй британська організація "Всесвітня єврейська допомога".

Підлітки відвідали Єврейський общинний центр Кривого Рогу "Бейт Грехем", де змогли поспілкуватися зі своїми ровесниками і прийняти участь в уроках російської мови та мистецтва. Вони також змогли побачити синагогу Кривого Рогу і визначні пам'ятки міста.

Ще юні британці побували в однієї з підопічних соціальної програми "Всесвітньої єврейської допомоги" в Україну - 83-річної кріворожанкі Нінель, яка через стан здоров'я не залишає свою квартиру протягом п'яти років. Завдяки фінансовій підтримці лондонської організації, їй приносять їжу і ліки кожні два тижні.

Один з гостей, 12-річний Бен Білефільд сказав після цього: "Печаль Нінель змусила мене відчувати себе спустошеним, переоцінити те, що я мав у своєму житті, без напруги маючи достатньо їжі, багато друзів і теплий, затишний будинок. Це змусить мене подумати двічі, перш ніж скаржитися на дрібниці. "

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация