Кривой Рог новости
Кривбасбаскет» в дуже видовищному поєдинку обіграв баскетбольний клуб «Київ»
21.11.2011 15:27 | Спорт

Джеймс Флоренс і Елвін Сноу, записали на свій рахунок рівно половину загальнокомандних очок на двох, принесли «Кривбасбаскет» другу перемогу в сезоні, на цей раз над «Києвом» з рахунком 86:80.

«Київ», найактивнішим гравцем якого в стартові хвилини став Руслан Отверченко, спробував захопити ініціативу вже в дебюті поєдинку, і до кінця першої чверті перевага гостей сягнула 13 очок.

Проте Джеймс Флоренс, який, схоже, повністю акліматизувався в Кривому Розі, доклав максимум зусиль, щоб відіграти відставання ще до великої перерви. І американському захисникові, який протягом двох перших чвертей відзначився 15 очками, це майже вдалося, адже на велику перерву команди пішли за рахунку 41:43 на користь «Києва».

І саме Джеймс Флоренс став ініціатором ривка у третій чверті, завдяки якому «Кривбасбаскет» вийшов вперед. Американця точними кидками підтримали українські ветерани Віктор Кондратовець та Дмитро Корабльов, а ближче до фінальної сирени - співвітчизник Елвін Сноу. Захопивши ініціативу, господарі, навіть незважаючи на те, що догравали без пари «великих» Дьяпа - Девіс, зуміли втримати переможну для себе різницю в рахунку.

Джеймс Флоренс завершив матч, маючи на своєму рахунку 22 очки, 8 передач і 4 підбирання, Елвін Сноу - 21 очко та 8 підбирань. Дабл-даблом відзначився Брайан Девіс: 15 очок + 11 підбирань. Крім того, ставши автором 7 блок-шотів, він ледь не повторив рекорд сезону, що належить Деніел МакКлінток.

«Кривбасбаскет» - БК «Київ» - 86:80 (16:23, 25:20, 23:16, 22:21).

БК «Київ»: Рябчук (0), Ервін (17 + 9 передач + 9 підбирань), Подолян (18 + 5 підбирань), Швець (6 + 7 підборів), Гудрідж (17 + 10 підборів + 5 блок-шотів) - старт; Отверченко (11), Барач (7), Остін (4 + 6 підборів), Сандул (0 + 4 підбирання), Бобров (0).

БК «Кривбасбаскет»: Сноу (21 + 8 підборів + 4 перехоплення), Мальчевський (1), Корабльов (11), Флоренс (22 + 8 передач + 4 підбирання + 4 перехоплення), Девіс (15 + 11 підборів + 7 блок- шотів) - старт; Дьяпа (12 + 6 підборів), Кондратовець (4 + 4 підбирання), Мякінін (0), Коротков (0), Кривцов (0).

Дублюючі склади

Дублюючий склад «Кривбасбаскета» в наполегливому поєдинку поступився лідеру першості дублюючих складів команд Суперліги. Незважаючи на програш, господарі показали дуже хорошу гру.

Вигравши першу десятихвилинку, криворіжці не змогли утримати свою перевагу і поступилися киянам у другій чверті з різницею (- 14).

Другу половину гри господарі провели впевнено і нічим не поступалися більш досвідченим хлопцям з Києва, але програна друга чверть відбилася на результаті в цілому і господарі поступилися гостям з рахунком 82:91.

Сергій Корабльов (старший тренер дублюючого складу):

- Незважаючи на результат, гра мені сподобалася. Хлопці вже виконують половину моїх вимог. БК «Київ» - команда, явно, не рівня першості дублерів. Навіть з програшу, ми повинні винести позитивний досвід. Звичайно, нам хотілося виграти, але в кінцівці нам не вхопив саме того досвіду, який є у гравців київської команди.

«Кривбасбаскет» - БК «Київ» - 82:91 (23:19; 20:34; 18:17; 21:21).

«Кривбасбаскет»: Череповський (22 + 10 підборів); Хачатурян (20 + 5 підбирань + 4 передачі); Сергейчик (10 + 5 підбирань + 4 передачі); Анісімов (10); Омельченко (7 + 5 передач); Мироненко (7 + 3 підбирання).

БК «Київ»: Буренко (34 + 8 підбирань + 5 передач); Носков (16 + 10 підборів + 5 передач); Крутоус (12); Вірастюк (9 + 4 підбирання).