Кривой Рог новости
На черговому засіданні міської ради обговорювалось більше 50-ти питань
21.11.2011 15:36 | Власть

На черговому засіданні міської ради обговорювалось більше 50-ти питань

Засідання постійних комісій міськради пройшло 18 листопада під головуванням в.о. міського голови - секретаря міськради Сергія Маляренко. Депутати обговорили більше 50-ти питань, винесені на майбутнє засідання міської ради, яке відбудеться 23 листопада 2011.

Продовжилася робота депутатів виїзної навчанням на АМКР на тему «Функціонування систем управління охороною праці на ПАТ« АрселорМіттал Кривий Ріг ». Депутати на власні очі могли переконатися, що на найбільшому металургійному підприємстві Україні в цехах створено безпечні та комфортні умови праці.

На підприємстві діє спеціальна система управління охороною праці, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001. Ефективно управляти охороною праці компанії допомагає програма «Прагнення до нуля».
У листопаді 2009 року затверджено «10 золотих правил виробничої безпеки», які кожен працівник підприємства отримав у вигляді зручного кишенькового довідника. Це зведення основних правил безпечної поведінки на виробництві - розробка спеціалістів управління охорони праці та пожежної безпеки підприємства. Правила визначають базові норми поведінки працівника в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території. Спеціальний звід правил розроблено з урахуванням специфіки металургійного виробництва і полягає в наступному: Правила + Дисципліна = Нульовий травматизм.
На підприємстві запроваджено «Паспорт безпеки працівника», виконаний у вигляді книжки з талонами попереджень, він призначений для реєстрації допущених працівником порушень.

На підприємстві щомісяця працює більше 100 підрядних організацій та 6 000 їх працівників. Тому на підприємстві впроваджена процедура оцінки дотримання потенційними підрядниками норм охорони праці. Організації, які бажають виконувати підрядні роботи для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», повинні продемонструвати, наскільки серйозно вони дотримуються правил охорони праці. Залежно від результатів оцінювання кожна організація за «принципом світлофора» потрапить у зелений, жовтий або червоний сектор. Використання цієї системи призвело до того, що за останні кілька років рівень виробничого травматизму підрядників вагомо знизився.

Тема охорони праці актуальна для Кривого Рогу міста - флагмана ГМК Україні. У Кривому Розі зосереджена основна видобуток залізної руди в Україну, виробництво агломерату та обкотишів, працює провідний меткомбінат Україна і коксохімзавод. Ці підприємства основні роботодавці криворіжців. За специфікою діяльності гірничодобувні металургійні підприємства є досить небезпечними виробничими об'єктами, адже робота гірників і металургів практично завжди пов'язана з важкими умовами праці та шкідливими чинниками. Більшість співробітників підприємства виконують роботу, пов'язану з ризиком професійних захворювань. Саме тому підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці на виробництві - особливо важливий аспект роботи криворізьких влади.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация