Кривой Рог новости
До газофікованого села додалось село Андроновка
21.11.2011 15:47 | Власть

До газофікованого села додалось село Андроновка

Днями в селі Андронівка Межівського району був введений в експлуатацію підвідний газопровід. Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул запалив символічний вогник на газорозподільному пункті в день відкриття. Саме завдяки його діяльності села Дніпропетровської області переходять на газ.

Тепер, таким досягненням цивілізації, як газопровід, зможуть скористатися жителі 70 будинків села Андронівка. Це дозволить забезпечити газом близько 200 жителів села. Газорозподільний пункт газопроводу також обслуговуватиме жителів села Слов'янка. Протяжність газопроводу від села до села Водолазького Андронівка складає 15,2 км.

У 2011 році вже газифіковані села Новоіванівка і Златоустівка Криворізького району, сел. Чкалове м. Кривий Ріг. До кінця року планується газифікувати села Олексіївка і Чернявщіна Юр'ївського району, Плавещіно і Салівка Царичанського району, с. Новомиколаївка Покровського району, с. Калініна, Гомельське та рудникового Криворізького району. Вдалося побудувати міжселищних газопровід від с. Водяне до с. Андріївки Верхньодніпровського району, газифікувати вул. Корецького с. Малософіівка Криничанського району, с. Шульгівка Солонянського району.

На ці цілі з обласного і державного бюджетів виділено понад 10 млн грн. За ці кошти в регіоні буде побудовано більше 70 км газових мереж. Це дозволить забезпечити газом близько 6 тис. жителів нашого регіону.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация