Кривой Рог новости
В с. Котівка Магдалинівського району на базі інтернату створять учбовий центр
21.11.2011 15:49 | Образование

В с. Котівка Магдалинівського району на базі інтернату створять учбовий центр

«У нинішньому році ми прийняли рішення перепрофілювати 2 інтернату в с. Котівка Магдалинівського району та смт. Перещепине Новомосковського району в сучасні навчальні заклади. Я вважаю це правильним рішенням, оскільки це дозволить додатково забезпечити дошкільною освітою близько 300 дітей у цих районах. На базі інтернату в Перещепине буде відкритий сучасний навчально-виховний комплекс по типу «школа - дитячий садок», а на базі інтернату в Котівка буде відкрито дитсадок і музична школа. Також розглядається питання про відкриття тут спортивної школи.

Крім того, в інтернатах, які перепрофілюються, всі працівники будуть працевлаштовані. Також у цих закладах повністю залишається їхнє майно. Всі випускники перепрофільованих інтернатів будуть влаштовані в ПТУ, технікуми та вищі навчальні заклади », - сказав Андрій Шипко.

Андрій Шипко також зазначив, що на Дніпропетровщині ведеться активна і серйозна робота з розвитку дитячих садків.

«Всього за 2010 і 2011 роки в регіоні буде створено 22 нових дитячих садочки та 36 навчально-виховних комплексів по типу« садок-школа ». У цьому випадку зберігаються малокомплектні школи, і вирішується питання зі створенням в населених пунктах нових дитячих садків. Фактично за цей рік ми створили 3,5 тис місць у дитячих садках, і за рік вирішили питання на 60%. У наступному році ми плануємо повністю прибрати таке питання як черга на місця в дитячі сади. І два дитячі садки, які будуть створені на базі колишніх інтернатів, також зіграють в цьому свою позитивну роль », - сказав він.

Директор Котовської спеціалізованої школи «Інтернат для дітей з розумовими та фізичними вадами» Микола Іванченко вважає, що створення на базі Котовського інтернату сучасного навчального комплексу, що складається з дитячого садка, музичної школи та спортивних секцій, дозволить підвищити якість освіти в с. Котовка.

«Цей комплекс відвідуватимуть діти з усього нашого села і прилеглих сіл. Всі працівники інтернату будуть працевлаштовані. Майно інтернату залишиться в цьому навчальному комплексі. Колектив нашої установи не підтримує дії низки політиків, які заважають дітям с. Котовка отримувати нові музичні знання, готуватися до школи і розвивати наше село. Я вдячний заступнику голови Дніпропетровської облради Андрію Шипко за підтримку перетворень, які проходять у нашому селі. Ми розраховуємо на його підтримку », - сказав Микола Іванченко.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация