Кривой Рог новости
23 листопада 2011 року, відбудуться наступні події.
22.11.2011 13:06 | Общество

23 листопада 2011 року, відбудуться наступні події.

11:00 – Відвідування Криворізького міського онкологічного диспансеру та вручення променевого брахитерапевтичного апарату.
Вручений губернатором Олександром Вілкулом сучасний апарат для проведення променевої терапії дасть Криворізькому онкологічному диспансеру можливість суттєво підвищити якість лікування онкохворих жителів м. Кривого Рігу та ще 4-х сільських районів: Криворізького, Широківського, Апостолівського та Софіївського.
Місце проведення заходу: м. Кривий Ріг Дніпропетровське шосе, 1 (майданчик біля радіологічного корпусу)

11:55 Робоча нарада  щодо капітального ремонту приміщень та будівель радонового відділення Міської лікарні №11
У 2008 році радонове відділення було закрите через незадовільний санітарно-технічний стан будівлі. Тисячі пацієнтів втратили змогу отримувати лікування. У 2011 році за ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула з державного бюджету були виділені кошти на капітальний ремонт радонового відділення лікарні. Реконструкція розпочалася восени і вже на початку 2012 року має бути завершена.
Після закінчення робіт з реконструкції радонового відділення Міської лікарні №11 м. Кривого Рогу зможе надавати лікувальні та профілактичні послуги як жителям Дніпропетровщини, так і мешканцям інших областей України. Родовище радонової води на території Міська лікарня № 11 м. Кривого Рогу не має аналогів в східній та центральній Україні. У результаті капітального ремонту у відділенні буде встановлено 14 сучасних бальнеологічних ванн, відремонтовано системи тепло та водопостачання, проведено благоустрій.
Місце проведення заходу: м. Кривий Ріг вул. Савицького, 15

12:40 -- Відвідування амбулаторії № 5 Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 Криворізької міської ради
У грудні 2011 року для майже 4,5 тисяч жителів Кривого Рогу розпочне роботу нова лікарська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. Вона буде відкрита у житловому будинку, що будується на вул. Кустанайська.  Пропозицію жителів, лікарів та місцевої влади щодо виділення однієї квартири в новому будинку для амбулаторії підтримав голова облдержадміністрації Олександр Вілкул. Відкриття нової амбулаторії дозволить наблизити якісну та ефективну первинну медичну допомогу до жителів найбільшого району Кривого Рогу. У Кривому Розі це буде вже друга амбулаторія, розташована в житловому будинку, подібні приклади є й в інших містах області. Усі інші 89 квартир за ініціативи Олександра Вілкула  будуть виділені для працівників медичної сфери.
Місце проведення заходу: м. Кривий Ріг, вул. Кустанайська, 6

13:20 – Робоча нарада щодо ходу робіт із створення міжрайонного перинатального центру у м. Кривий Ріг
У рамках Президентського проекту «Нове життя» на Дніпропетровщині за ініціативи губернатора Олександра Вілкула створюється два перинатальні центри: регіональний у Дніпропетровську та міжрайонний у місті Кривий Ріг. Мета створення центрів – підвищення якості висококваліфікованої консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги жителям області.
Міжрайонний перинатальний центр, який створюється на базі Криворізького пологового будинку №2, буде забезпечувати спеціалізованою медичною допомогою 850 тисяч жителів міста та п’яти прилеглих сільських районів.
Місце проведення заходу: м. Кривий Ріг, вул. Азізбекова,1

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация