Кривой Рог новости
Міська влада збирається оптимізувати теплопостачання КривогоРогу
24.11.2011 09:50 | Власть

Міська влада збирається оптимізувати теплопостачання КривогоРогу

На черговому пленарному засіданні сесії Криворізької міської ради була затверджена оптимізована схема розвитку системи теплопостачання міста, яка, на думку розробників, дозволить забезпечити городян більш стабільним теплопостачанням, при цьому економлячи складе до 30% - на природний газ і до 34% - на електроенергію.

- Ми не просто говоримо про енергоефективність та ресурсозбереження, - зазначив міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, - ми розуміємо, що без цього подальший сталий розвиток міста неможливо. Тому поставлені такі завдання, як будівництво автономних котелень для окремих груп багатоповерхових будинків та мікрорайонів.

Що стосується діючих котелень, то в них передбачена заміна морально і технічно застарілих котлів на більш ефективні. Також планується впровадження нових методів антикорозійного захисту і теплоізоляції трубопроводів.

- Якщо говорити про економію електроенергії, то в якості одного з прикладів можу навести поетапне переоснащення системи зовнішнього освітлення нашого міста світлодіодними системами і автоматичними системами диспетчеризації, - зазначив міський голова.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация