Кривой Рог новости
На черговому пленарному засіданні міськради було розглянуто 55 питаль
24.11.2011 20:23 | Власть

На черговому пленарному засіданні міськради було розглянуто 55 питаль

Вчора відбулася чергова сесія Криворізької міської ради. Депутатами було прийнято 55 рішень, що стосуються різних сфер життя Кривого Рогу.

Зокрема, основним питанням порядку денного став Стратегічний план розвитку Кривого Рогу до 2015 року, внесення змін до додатку до Програми утримання житлово-комунального господарства міста на 2011 рік, погодження оптимізованої схеми перспективного розвитку системи теплозабезпечення міста, врегулювання земельних відносин і т.д. Але про все по порядку.

У фракції Партії регіонів поповнення

На початку засідання головуючий міський голова Юрій Вілкул офіційно оголосив, що фракція Партії регіонів у Криворізькому міськраді стала ще многочисленней. На цей раз в ряди своїх колишніх противників перейшов екс-бютівець Валерій Грісько.

Крок до розвитку міста: є Стратегія

Головне питання, на який відповідає Стратегічний план розвитку Кривого Рогу до 2015 року, - як підвищити рівень добробуту жителів і закласти міцні основи для його подальшого підвищення в майбутньому. Рівень соціального розвитку регіону в першу чергу визначається його економічним розвитком, оскільки якість життя населення визначається рівнем і ефективністю виробництва і продажів регіонального продукту. Тому в першу чергу планується саме економічний розвиток. Про це говорив головний доповідач з цього питання, начальник управління економіки міськвиконкому Олександр Світличний.

Кращі місцеві фахівці спільно з Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки уряду Канади аналізували, зважували, прогнозували, розробляли, планували, систематизували і т. д. І ось цей величезний піврічний праця фахівців і експертів був увінчаний Стратегічним планом розвитку Кривого Рогу до 2015 року.
Стратегія є чотири напрямки розвитку Кривбасу: «Здорова навколишнє середовище та ресурсозабезпечення», «Диверсифікована конкурентоспроможна економіка», «Розвиток науки і нових технологій», «Місто комфортний для життя».
І, як зазначив Міський голова Юрій Вілкул, саме розвиток цих напрямків дозволить місту стрімко розвиватися.
- Ні для кого не секрет, що в сучасному світі йде гостра конкуренція за фінанси, людські та природні ресурси, інвестиції. Ця конкуренція йде не тільки між підприємствами і корпораціями. Конкурують між собою і окремі регіони, і міста. Тому ми поставили перед собою мету, щоб Кривий Ріг був лідером. У сучасних умовах цього можна домогтися, тільки маючи чіткий стратегічний план дій, заснований на системному аналізі різноманітних факторів ", - сказав мер.

Фінансова сторона і витрати, пов'язані з реалізацією даної стратегією, поки не озвучувалися, але відомо, що на екологічні заходи в довгостроковій перспективі планується направити близько 11 млрд. гривень.

Вирішили: будемо економити

Депутати підтримали оптимізовану схему розвитку системи теплопостачання міста. Передбачається, що вона дозволить забезпечити мешканців міста стабільним теплопостачанням і дозволить заощадити до 30% на природний газ і до 34% - на електроенергію.

- Ми розуміємо, що без цього подальший сталий розвиток міста неможливо. Тому поставлені такі завдання, як будівництво автономних котелень для окремих груп багатоповерхових будинків та мікрорайонів, - зазначив міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул. - Якщо говорити про економію електроенергії, то в якості одного з прикладів можу навести поетапне переоснащення системи зовнішнього освітлення нашого міста світлодіодними системами і автоматичними системами диспетчеризації.

Також мер зазначив, що в діючих котелень передбачена заміна морально і технічно застарілих котлів на більш сучасні. Також планується запровадити нові методи антикорозійного захисту і теплоізоляції трубопроводів.

Про ЖКГ

Начальник управління благоустрою та житлової політики Олександр Катриченко торкнувся теми змін у чинному житловому законодавстві Україні. Прийняті зміни не змусять громадян платити за квартири великі суми. Це, мабуть, головне питання цікавить громадян, особливо на тлі підвищення цін практично у всіх сферах життя.

«Домашня газета» без порнографії

Питання порнографії в ЗМІ було порушено в ході сесії Криворізької міської ради депутатом від фракції Партії регіонів Наталією Ткаченко, яка до того ж є директором середньої спеціалізованої школи № 71.Ее обурило пікантне фото розміщене в останніх випусках популярного криворізького видання «Домашня газета».

- Мене як викладача і директора школи до глибини душі обурило розміщення в настільки популярною серед криворіжців газеті фото порнографічного характеру. Як же так можна? Нехай керівництво газети, якщо воно хоче публікувати подібні порнографічні матеріали, ставить на першій сторінці видання позначку «18 +», щоб його не читали діти та молодь.
Варто справедливості заради сказати, що більшість криворіжців не бентежить в суспільно-політичних виданнях, які доступні, і дітям, і підліткам, фото та статті відверто еротичного та порнографічного характеру. Навіть навпаки, багато читачів з цікавістю дивляться саме такі матеріали - відверту «полуничку». Вона сьогодні скрізь. Саме на таких смакових пристрастях, а точніше несмак «жовті» видання заробляють собі й тиражі, і читацьку аудиторію. Є надія, що законодавчо українців змусять вшановувати свою людську гідність. Перший крок зроблено, Верховна Рада нещодавно прийняла в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до Закону України« Про захист суспільної моралі ».

Про новорічній ялинці

Головна новорічна ялинка буде традиційно розташовуватися біля міськвиконкому, не буде тільки традиційним її вид. Цього року, вперше новорічна красуня буде. штучною. Як повідомив на прес-конференції Юрій Вілкул, ялинка буде відрізнятися особливою красою світяться елементів і заради неї не буде зрубано жодного дерева. Останній аргумент, напевно, обрадує екологів.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация