Кривой Рог новости
Криворізький молокозавод № 1 напоїв робітників АрселорМіттал Кривий Ріг молоком від імунізованих корів
24.11.2011 20:38 | Бизнес

Криворізький молокозавод № 1 напоїв робітників АрселорМіттал Кривий Ріг молоком від імунізованих корів

Приводом для висловлення невдоволення стали смакові якості молока, яке одержують працівники шкідливих виробництв меткомбінату.

Як повідомляє профспілковий видання «Разом профінфо», останнім часом працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» стали скаржитися на якість молока. В основному, претензії до продукту стали пред'являти після того, як виробник - ПрАТ «Криворізький міський молокозавод № 1» змінив упаковку.

Зокрема, профком повідомляє: «У профспілковому комітеті з усією серйозністю поставилися до скарг людей. Адже ще свіжі в пам'яті події трирічної давності, коли були зафіксовані випадки отруєння працівників підприємства молоком. Тоді в результаті проведення лабораторних досліджень у продукті була виявлена ​​кишкова паличка. Як наслідок, підприємство відмовилося від послуг постачальника з Дніпропетровська і перейшло на співпрацю з місцевим молокозаводом.

Ось і цього разу в профспілковому комітеті, проаналізувавши скарги, вирішили не відкладати справу в довгий ящик. Із загальної партії молока, що надійшла до їдалень комбінату, були взяті кілька зразків і направлені на експертизу в технологічно-харчову лабораторію при управлінні громадського харчування та торгівлі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

У ході вивчення фахівці дійшли висновку, що надане молоко за фізико-хімічними показниками цілком відповідає стандартам. І масова частка жиру, і кислотність, і щільність - все це відповідало необхідним параметрам. Однак досліджуване молоко все ж не повністю відповідало нормі. Справа в тому, що коли фахівці стали вивчати органолептичні показники, то відразу ж зіткнулися з невластивими свіжому молоку смаком і запахом. Дійсно, пастеризоване молоко під назвою «Українське» з масовою часткою жиру - 2,5%, мало досить дивний присмак. Запах теж був підозрілий і нічого спільного з молочним не мав. Загалом, занепокоєння працівників підприємства виявилося не безпідставним.

За словами представників молокозаводу, в жовтні один з недобросовісних постачальників підвів виробників, доставивши їм молоко, сдоенное у корів, які пройшли напередодні імунізацію. Після того, як тварини отримали щеплення, їхнє молоко на час прийняло невластиві цього продукту смак і запах, хоча на його фізико-хімічних показниках це анітрохи не позначилося.
Зв'язок погіршення якості молока зі зміною упаковки в керівництві молокозаводу вважають надуманою. Як пояснили в адміністрації підприємства, причиною, по якій поміняли дизайн пакувальних пакетів, став так званий ребрендинг, ініційований керівництвом компанії.

В адміністрації молокозаводу попросили надалі, в разі появи неякісного молока, негайно викликати їх фахівців для виявлення причин, і пообіцяли, що на їхньому підприємстві надалі намагатимуться більше таких непорозумінь не допускати.

І все ж клятвені запевнення керівників молокозаводу, як вважають у профкомі, не є приводом для того, щоб вважати питання повністю закритим.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация