Кривой Рог новости
Студенти ІДА подивились мультик про сплату податків
25.11.2011 10:45 | Образование

Студенти ІДА подивились мультик про сплату податків

В рамках освітньої програми податківці ознайомили студентів Інституту Ділового Адміністрування, майбутніх економістів, з податковою системою і Податковим кодексом України і продемонстрували на великому проекційному екрані мультиплікаційний фільм про важливість сплати податків "Місто мрії", створений за ініціативи Державної податкової служби України.

"Молодь проявила великий інтерес до податкової тематики в кінематографі, - підкреслила після лекції начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян Північної міжрайонної державної податкової інспекції інспекції Тетяна Бабіна, - адже подивившись фільм, слухачі зробили свідомий висновок: добровільно сплачує податки той, хто знає, що так треба. І краще, якщо кожен буде розуміти це з дитинства ".

Більше десяти студентів цього вузу зголосилися бути податковими волонтерами. Протягом двох тижнів вони будуть поширювати диски із записами мультфільму і тематичну друковану продукцію у школах, дошкільних та позашкільних освітніх установах Жовтневого та Тернівського районів міста.

Реалізація такого проекту - ще один крок у роботі податківців по вихованню майбутнього сумлінного платника податків і підвищенню престижу податкової служби.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация