Кривой Рог новости
Міська влада в цьому році планує відремонтувати 9 квартир дітей-сиріт
23.05.2011 20:40 | Общество

Міська влада в цьому році планує відремонтувати 9 квартир дітей-сиріт

На прес-конференції заступник міського голови Валентина Берлін повідомила, що у Кривому Розі мешкає 1541 дітей-сиріт. Ці діти або не мають батьків, або їхні батьки і матері позбавлені батьківських прав.

За словами Валентини Миколаївни, 1468 квартир, в яких прописані діти-сироти, знаходяться в належному стані. Справа в тому, що в цих квартирах крім дітей, прописана або живе хтось з їхніх родичів. А ось 24 квартири в нашому місті, є власністю виключно дітей-сиріт. У якому ж стані будуть ці квартири, за досягнення дитиною 18 років, якщо в них ніхто не живе?

Як пояснила Валентина Берлін, квартири, що належать дітям, позбавленим батьківського піклування, здають в оренду. А гроші, виручені від неї, за запевненням заступника міського голови, зараховують на банківські рахунки дітей-сиріт. Орендар також оплачує і комунальні платежі. У разі якщо квартири не здається в оренду, її опломбують, і комунальні платежі на неї не нараховуються.

Стосовно ж інших об'єктів нерухомості, у яких прописані діти-сироти, іноді трапляються певні проблеми з погашенням комунальної заборгованості. Але, як запевнила Валентина Берлін, «вони вирішуються по мірі їх виникнення».

Також з міського бюджету виділяються кошти на ремонт квартир, що належать сиротам. Так, за рахунок бюджетних коштів у 2010 році були відремонтовані 15 квартир. На ці потреби було виділено 800 000 гривень. А в цьому році за бюджетний рахунок будуть відремонтовані залишилися 9 квартир. На ці потреби переможцям тендеру буде виділено 500 тисяч гривень.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация