Кривой Рог новости
Укрзалізниця збирається додати потягів на новорічні свята
25.11.2011 16:47 | Бизнес

Укрзалізниця збирається додати потягів на новорічні свята

«Укрзалізниця» розглядає можливість призначення додаткових поїздів у повідомленнях в Ужгород, Івано-Франківська, Сімферополя, Луганська, Донецька та ін на період новорічних свят

Як повідомили у прес-службі «Укрзалізниці», підприємство щодня відстежує пасажиропотоки на новорічні свята, і в даний час констатує наявність вільних місць на всі дати передноворічного тижня (крім 30 грудня).

Як заявив перший заступник начальника головного пасажирського управління «Укрзалізниці» Ігор Бреус, підвищений попит на квитки в популярних західному та кримському напрямках спостерігається не на всі дати передноворічного тижня.

«Так, станом на 12:00 25 листопада 2011 на поїзди Львівської напрямку (Київ-Львів, Київ-Ужгород, Київ-Ковель, Київ-Чернігів) на дати відправлення у вільному продажу знаходиться: на 26 грудня - 845 місць, на 27 грудня - 771, на 28 грудня - 367, на 29 грудня - 127, на 30 грудня - 13 », - зазначив Бреус.

Разом з тим він зазначив, що традиційно склалася тенденція нерівномірного попиту пасажирів і неаргументовані і невиправдані очікування від «Укрзалізниці».

«Ми розуміємо, що більшості пасажирів зручно виїжджати поїздом в п'ятницю ввечері. Але вивезти, скажімо з Києва, в один день, в один час, фірмовими поїздами всіх на нижніх полицях у купе - неможливо. Необхідна рівномірна і стабільна навантаження на залізничну інфраструктуру і по рухомому складу, і по днях тижня », - пояснив представник« Укрзалізниці ».

Також Бреус заявив, що існує ще один фактор, який може значно змінити плани пасажирів та напрями їх масового руху - погодний.

«Якщо в середині грудня з'ясується, що Новий рік пройде без снігу в Карпатах, то пасажири почнуть масово здавати квитки і так само наполегливо вимагати призначення додаткових поїздів, наприклад, у південному напрямку», - підсумував Бреус.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця заявляла, що призначать додаткові поїзди - для неї не вигідно.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация