Кривой Рог новости
За листопад у Кривому Розі сталося 103 пожежі
29.11.2011 13:09 | Происшествия

За листопад у Кривому Розі сталося 103 пожежі

На сьогоднішній момент в Кривому Розі склалася вкрай несприятлива ситуація з пожежами та загибеллю на них людей! Тільки за поточний місяць 2011 року в місті сталося 103 пожежі, на яких загинуло 3 особи та 3 людей отримали травми різного ступеня тяжкості.

Найбільша кількість пожеж припадає на житловий сектор. Пожежа в квартирі або будинку мешканцям приносить багато бід і матеріальних втрат. Для людей виникнення пожежі у власному житлі завжди несподіванка, і передбачити момент її виникнення неможливо.

Так, в 02-40 ночі, 26 листопада в Службу порятунку «101» надійшов сигнал про пожежу. У такому з дворів приватного сектора вул. Сормовська Довгинцівського району горів будинок. Після прибуття і проведеного бойового розгортання, бійці, приступили до негайної ліквідації загоряння загальною площею 10 м2. Як з'ясувалося пізніше, господар оселі користувався нелегально-встановленим газовим котлом. Обладнання, яке не проходило перевірки фахівцями газової служби, в цю ніч вийшло з ладу. Гніт в котлі погас, а газ продовжував надходити в приміщення. Чоловік, не підозрюючи про те, що трапилося вирішив ще раз запалити пальник, після чого стався вибух. Ударною хвилею його відкинуло в бік, що врятувало йому життя. Але все ж йому знадобилася медична допомога, з діагнозом отруєння продуктами горіння господар житла був доставлений в 2-у міськлікарню.

Пам'ятайте! Порушення правил експлуатації газових приладів, а також використання несертифікованого обладнання часто призводить до вибухів, пожеж і смертельних отруєнь.
Щоб уникнути біди Криворізьке міське управління МНС радить громадянам дотримуватися основних правил пожежної безпеки:
1. При появі запаху газу негайно перекрийте кран подачі газу, відкрийте вікна, кватирки для провітрювання приміщення. Ні в якому разі не запалюйте вогонь, не вмикайте та не вимикайте електрообладнання. Викличте аварійно - газову службу за телефоном «104».
2. При відсутності або слабкої тяги в димоході не користуйтеся газовими приладами - це смертельно небезпечно.
3. Забороняється використовувати для сну приміщення, в яких встановлені газові прилади.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация