Кривой Рог новости
Місто знайшло кошти на реконструкцію театра Т. Г. Шевченко
30.11.2011 16:52 | Культура

Місто знайшло кошти на реконструкцію театра Т. Г. Шевченко

У театрі повідомляють, що зовсім скоро любителі Мельпомени зможуть насолодитися роботою трупи театру в абсолютно оновленому будинку.

 Нагадаємо, необхідність у проведенні капітального ремонту в будівлі театру назріла вже давно, адже останній раз театр Шевченка капітально ремонтувався 50 років тому. У 2006 році у міської влади нарешті то знайшлися кошти на те, щоб привести цю споруду до ладу.

На першому етапі реконструкції з міського бюджету було виділено 600 тисяч гривень. В першу чергу будівельники взялися за капітальний ремонт покрівлі та частковий ремонт фасаду. Вже на другому етапі театру було виділено 4,5 мільйона. На ці кошти вдалося повністю замінити систему опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій, замінити вікна, капітально відремонтувати гримерки.

У поточному році реконструкція театру імені Т. Шевченка була внесена до програми соціально-культурного розвитку Кривого Рогу, і було прийнято рішення виділити на ці цілі з міського бюджету 5180000 гривень. Ці кошти пішли на технічне переоснащення сцени, установку нової сучасної світлової та звукової техніки, ремонт залу та заміну глядацьких крісел.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация