Кривой Рог новости
У фестивалі «Наддніпрянські Пасхальні Піснеспіви» став призером Криворізький церковний хор
26.05.2011 22:09 | Культура

У фестивалі «Наддніпрянські Пасхальні Піснеспіви» став призером Криворізький церковний хор

Криворізький хор православного молодіжного братства ім.свт. Петра Могили при храмі Різдва Пресвятої Богородиці, взяв участь у VIII Всеукраїнському фестивалі духовних піснеспівів «Наддніпрянські Пасхальні Піснеспіві», що пройшов у Дніпропетровську.

Фестиваль був заснований Дніпропетровською міською радою та Дніпропетровською єпархіальним управлінням Української православної церкви з метою духовного відродження українського народу. В 2011 році на фестивалі виступали 14 світських, 13 церковних та 12 дитячих хорових колективів, - загалом близько 600 учасників.

 

На цьому музичному форумі Криворізьку єпархію представив молодіжний хор храму Різдва Пресвятої Богородиці, настоятель протоієрей Анатолій Риженко. Хор став лауреатом II ступеня у номінації «Кращий церковно-пріходській колектив» і був нагороджений грамотою Благословенної Високопреосвященнішого Іринея, Митрополита Дніпропетровського та Павлоградського та кришталевим пасхальним яйцем.

Керівник колективу Славтіч Н.В. отримала диплом у номінації «Кращий регент церковного хорового колективу». Вперше на Всеукраїнському фестивалі побував і дитячий хор недільної школи храму Різдва Пресвятої Богородиці, (під керівництвом Л.В. Найдьонова та О.Г. Долгова), який в останньому творі програми об'єднався з молодіжним хором, що було відзначено членами журі. Цьому об'єднаному хору була надана висока честь виконати заключний номер концерту на фестивалі.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация