Кривой Рог новости
В Кривому Розі закриті всі інтерактивні клуби
26.05.2011 22:24 | Общество

В Кривому Розі закриті всі інтерактивні клуби

Згідно з внесеними змінами Верховною Радою України до закону «Про заборону грального бізнесу в Україні», заборона тепер поширюється і на такі види грального бізнесу як віртуальні казино, інтерактивні заклади та комп'ютерні симулятори. У зв'язку з чим, в Кривому Розі, як і по всій території України, почалася боротьба з такими видами грального бізнесу.

За даними мера міста Кривого Рогу Юрія Вілкула, на 8 годину ранку 23 травня, в місті не залишилося жодного грального закладу або навіть так званого інтерактивного комп'ютерного клубу. Про це він повідомив на прес-конференції. Правоохоронні органи доклали всіх зусиль, щоб в максимально короткі терміни в місті були закриті всі інтерактивні комп'ютерні клуби.

Але при цьому голова міста не зміг заперечити той факт, що заклади «для своїх» все ж продовжують працювати. Юрій Вілкул запевнив, що правоохоронці докладуть всіх зусиль по виявленню підпільних інтерактивних клубів. Це питання буде під особливим контролем адміністрації міста.

За наказом правоохоронних органів терміново були зняті і прибрані вивіски даного роду місць проведення культурного дозвілля.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация