Кривой Рог новости
«Дніпрообленерго» візьметься за боржників з усією суворістю
26.05.2011 23:07 | Экономика

«Дніпрообленерго» візьметься за боржників з усією суворістю

З початку 2011 року борг населення Дніпропетровської області за розрахунками за спожиту електроенергію перед компанією «Дніпрообленерго» збільшився на 14,5 млн.грн. Вже з травня поточного року підприємство змушене посилювати свою роботу з недобросовісними абонентами.

Як повідомляє прес-служба ПАТ "Дніпрообленерго", на думку керівництва компанії, споживачі стали значно гірше розраховуватися за електроенергію у зв'язку з підвищенням тарифів - Національна комісія регулювання енергетики в лютому та квітні цього року двічі підвищила ціни на світло. Також причиною несвоєчасних платежів послужила лояльна позиція «Дніпрообленерго». Компанія вела активну роз'яснювальну роботу з споживачами і за останній час практично не відключала їх від електроенергії.

У результаті, за 4 місяці 2011 заборгованість населення Дніпропетровської області перед «Дніпрообленерго» зросла на 14,5 мільйонів гривень: з 116 млн. грн. станом на 1 січня 2011 року до 130,5 млн. грн. на сьогодні. Така ситуація негативно впливає на роботу Компанії та не дозволяє «Дніпрообленерго» повною мірою розвивати енергетичні потужності і підвищувати якість обслуговування своїх абонентів.

Керівник департаменту по роботі з побутовими споживачами компанії ПАТ «Дніпрообленерго» Євген Голубничий: "Хотілося б відзначити, що компанія є звичайним« реалізатором »послуги. Так, ми повинні зібрати гроші за всю відпущену енергію і повернути державі. При цьому, якщо продавець у магазині не продає товар без оплати, то комунальники працюють в борг - віддають товар людям, потім намагаються зібрати за нього гроші. Однак при цьому завдання однакові - зібрати гроші в обсязі вартості відпущеного товару (електроенергії). При цьому взяти «хліб» і за нього не розрахуватися - це нонсенс, а споживати електроенергію і за неї не платити для частини населення у порядку речей. Тому керівництвом компанії було прийнято рішення про посилення роботи з боржниками. безоплатне споживання електроенергії неприпустимо »

З травня поточного року компанія «Дніпрообленерго» в три рази збільшила кількість постійно діючих бригад по відключенню. Також боржникам загрожує щоденне нарахування пені. Підприємство планує активно передавати матеріали на боржників до суду і вимагати від них не тільки виплати заборгованості та пені на неї, а і компенсації судових витрат.

Потрібно відзначити, що вартість витрат повторного підключення, яке абонент повинен буде сплатити після відключення від електропостачання становить 500-600 гривень, не рахуючи розрахунків по заборгованості та пені на неї.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация