Кривой Рог новости
YouTube та NVIDIA запустили 3D-відео онлайн
27.05.2011 18:53 | Технологии

YouTube та NVIDIA запустили 3D-відео онлайн

Про запуск підтримки високоякісного тривимірного відео оголосив популярний відеосервіс YouTube. Тепер переглядати 3D-відео можуть всі власники комп'ютерів та ноутбуків з встановленою системою NVIDIA 3D Vision.

Щоб переглядати тривимірні відеоролики онлайн, на комп'ютері користувача повинні бути встановлені браузер Mozilla Firefox 4 і спеціальний комплект обладнання (монітор, здатний відображати тривимірне зображення і активні затворні очки). Також у налаштуваннях перегляду на Youtube необхідно виставити параметр HTML5 Stereo View (including NVIDIA 3D Vision):

Побачити повний список відео адаптованого для перегляду за допомогою системи NVIDIA 3D Vision можна на спеціальному ресурсі 3dvisionlive.com.

За допомогою програми NVIDIA 3DTV Play користувачі також зможуть підключити свої ПК до 3D HDTV для перегляду тривимірного відео з YouTube на великому екрані.

Вперше відеосервіс від Google розмістив зразки тривимірного відео у своїй базі ще в 2009 році. З тих пір компанія оголосила про співробітництво в галузі 3D з декількома постачальниками контенту.

На даний момент оцінити інновацію від  YouTube можуть близько 1 млн користувачів. Проте, як кажуть експерти ініціатива відеопорталу допоможе в просуванні технології тривимірного зображення, яка зараз в першу чергу асоціюється з кінотеатрами.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация