Кривой Рог новости
Куріння кальяну, виявилось загрозою здоров'ю
27.05.2011 19:22 | Здоровье

Куріння кальяну, виявилось загрозою здоров'ю

Безпечність кальянів, що пропонують майже у всіх кріврожскіх модних розважальних закладах  начисто спростовують лікарі.

Як повідомляє головний позаштатний нарколог управління охорони здоров'я криворізького міськвиконкому Олександр Яковець: «З вересня 2010 по травень 2011 року в стаціонарі Криворізького психоневрологічного диспансеру курс лікування пройшло 6 пацієнтів, з ознаками, подібними шизофренічною хвороби.

За їх словами всі вони курили кальян з так званими курильними сумішами.

Найбільше постраждав парубок, що проходив навчання на тренінгу особистісного зростання, який проводили харків'яни. Хлопець кілька разів бував у приміщенні, в якому розкурювали кальян інші, хоча сам він ніколи не курив і вів здоровий спосіб життя. Не звиклий до отрут мозок молодої людини не витримав їх дії. Нашими лікарям буквально по крупицях довелося відновлювати зруйновану психіку цього хворого ».

Чому ж «пекельні суміші» до цих пір не заборонені в нашій країні? Як пояснюють медики, що входять до їх складу психотропні складові ще не встигли увійти до списку заборонених препаратів. І якщо стоять на варті здоров'я вчені хіміки і медики постійно вивчають ці речовини, поповнюючи даний список, то виробляють їх фірми, борючись за прибуток, намагаються розробити нові, ще в нього не включені.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация