Кривой Рог новости
Криворожский Центр занятости предлагает заработок для подростков в период каникул
28.05.2011 12:21 | Общество

Криворожский Центр занятости предлагает заработок для подростков в период каникул

Криворізьким підліткам від 14 років пропонують заробити влітку Криворізький міський центр зайнятості і комітет у справах сім'ї та молоді. На дані цілі вже зібрано 40 тисяч гривень .

В основному це будуть роботи з благоустрою та озеленення міста і території промислових підприємств. При цьому в порівнянні з минулим роком кількість робочих місць для юних трудівників буде збільшено.

І в цій справі є досить переваг, з одного боку, займаються корисною працею, хлопці не будуть безцільно хитаються по вулицях Кривого Рогу, і від неробства вишукуючи ризиковані «пригоди». З іншого - свої перші гроші вони зможуть заробити набагато раніше однолітків.

Детальніше про робочі місця для підлітків можна дізнатися в районних центрах зайнятості та в районних відділах у справах сім'ї та молоді.

Для тих підлітків, які вирішать підзаробити на приватних підприємствах нагадуємо. В рамках  створена спеціальної програми по дитячій праці на державному рівні, відповідно до ст.188 "Кодексу законів про працю", дитина офіційно може працювати лише після досягнення нею 14 років. При цьому вона мусить обов'язково бути учнем школи (технікуму, училища), а робота має бути легкою, не завдавати шкоди здоров'ю і не порушувати процесу навчання.Для неповнолітніх у віці від 14 до 16 років робочий тиждень не може тривати більше 24 годин, а у віці від 16 до 18 років — 36 годин, якщо неповнолітній працює в період канікул чи вже не навчається.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация