Кривой Рог новости
Тестування 2011 на Дніпропетровщині
28.05.2011 13:08 | Образование

Тестування 2011 на Дніпропетровщині

Як повідомила директор Дніпропетровського регіонального центру оцінки якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова в ході прес-конференції в ІА "Міст-Дніпро" повідомила, в 2011 році на зовнішнє тестування в Дніпропетровській області зареєструвалося 17 677 учнів, тоді як у 2010 році було більше 32 тисяч бажаючих вступити до вузів.

«Підготовча робота до проведення ЗНО 2011 завершена. Сформована мережа пунктів тестування та кадрові склади працівників. Кожному абітурієнту, який прислав повний пакет реєстраційних документів, оформлених належним чином, було відправлено поштою сертифікат учасника ЗНО, який обов'язково повинен бути у нього на тестуванні. Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться в період з 2 до 24 червня ", - сказала вона.

Марина Горбенко-Хвастунова підкреслила, що на тестування не можна спізнюватися. "Після 10:50 абітурієнтів в аудиторії не пустять. Обов'язково документи, які з собою потрібно мати - це паспорт або свідоцтво про народження, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та запрошення-перепустку. Без повного комплекту документів нікого не допустять до складання тестів", -  попереджає директор

Також за словами
директору Дніпропетровського регіонального центру,  з 27 червня по 5 липня для абітурієнтів, які з якихось причин не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО, буде проведена додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. "Об'єктивними причинами, що дають право на участь у спеціально організованому тестуванні, є: участь у міжнародних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, які включені в плани офіційних заходів, що проводяться Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту; порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, підтверджені рішенням регламентної комісії відповідного РЦОЯО; хвороба, підтверджена довідкою відповідного закладу охорони здоров'я; смерть рідних по крові або по шлюбу; стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день або переддень тестування."

Результати зовнішнього оцінювання будуть викладені
на персональній сторінці після офіційного оголошення підсумків проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмету, де абітурієнти зможуть з ними ознайомитися  Після оголошення результатів з усіх предметів абітурієнтам необхідно самостійно роздрукувати інформаційну картку з персональної інформаційної сторінки, яка і є додатком до сертифікату.

Добавить коментарий
Похожие новости
Студентські стипендії зростуть
29.08.2012 16:06 | Образование
Студентські стипендії зростуть
Кіровоградські кадети
29.08.2012 15:57 | Образование
Кіровоградські кадети
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация