Кривой Рог новости
Гендиректор Північного ГЗК Андрій Шпилька визнаний кращим менеджером гірничорудної промисловості
28.05.2011 13:44 | Бизнес

Гендиректор Північного ГЗК Андрій Шпилька визнаний кращим менеджером гірничорудної промисловості

Вийшов у світ рейтинг "Кращі менеджери Україні. Тактика і стратегія"  дослідницького центру "ТОП-100", що був створений на базі Української Інвестиційної Газети.

Рейтинг складався на підставі об'єктивного і системного оцінювання, проведеними незалежними експертам: аналітиками, фахівцями міністерств і відомств, галузевих асоціацій, представників провідних ділових ЗМІ. До кола експертів увійшли представники всесвітньо відомих брендів PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Bain & Company, а також активно працюють на українському ринку інвестиційних компаній «Сократ», «Конкорд-капітал» і БГ-капітал.

Перше місце в номінації «Корпоративний менеджмент» посів генеральний директор СКМ Олег Попов.

Генеральний директор Метінвесту Ігор Сирий очолив рейтинг в категорії «Керівники бізнесу».

Кращим менеджером гірничорудної промисловості визнано генерального директора Північного ГЗК Андрій Шпилька. У першу п'ятірку цієї категорії рейтингу також увійшли керівники Полтавського ГЗК Віктор Лотоус, Південного ГЗК Михайло Короленко, Інгулецького ГЗК Андрій Левицький та Центрального ГЗК Павло Тимошенко.

Методика унікального для України дослідження розроблялася дослідним центру ТОП-100 спільно з компанією COMILFO Executive Search і Deloitte. Мета проекту - максимально об'єктивно оцінити роботу керівників і визначити лідерів у різних сферах діяльності.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация