Кривой Рог новости
У Кривому Розі пройшов перший міський дитячий турнір з футболу пам'яті тренера ФК «Кривбас» Олега Васильовича Чумака
28.05.2011 13:54 | Спорт

У Кривому Розі пройшов перший міський дитячий турнір з футболу пам'яті тренера ФК «Кривбас» Олега Васильовича Чумака

У Кривому Розі пройшов перший міський дитячий турнір з футболу присвячений пам'яті відомого криворізького футболіста і тренера ФК «Кривбас» Олега Васильовича Чумака. У ньому взяли участь 18 футбольних команд міста, гравці віком від 9 до 11 років.

Турнір пройшов на базі спортивного клубу «Спарта» Центрально-Міського району. Організаторами турніру виступили спортивний клуб «Спарта», міська федерація футболу, а також спорткомітет виконкому Криворізької міської ради.

За турніром спостерігав і міський голова Юрій Вілкул. Мер поставив акцент на тому, що в Кривому Розі робиться все для того, щоб дитячий спортивний рух розвивався, і пообіцяв учасникам турніру, що міська влада і далі буде приділяти цьому питанню особливу увагу.
 

За результатами турнірну таблицю очолила команда «Північний ГЗК», на другому місці «Шахтар-2000», третє місце посіла команда «Кривбас - 2001». Однак підчас змагань виникали неприємні моменти, такі як участь в матчах підставних гравців, в наслідок чого, результати ігор з командою Центрально-Міського району були анульовані.

Також обов'язковим на турнірі є визнання кращих гравців:

кращий бомбардир: Еліванов Ілля (ДЮСШ № 4);
Кращий воротар: Шелестов Богдан (Північний ГЗК);
Кращий півзахисник: Цапко Сергій (Шахтар);
Кращий нападник: Литвиненко Іван (Кривбас 2000);
Кращий захисник: Стадник Олександр (ДЮСШ № 4).

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация