Кривой Рог новости
На Житомирщині, дружина замовила свого чоловіка
29.05.2011 22:20 | Криминал

На Житомирщині, дружина замовила свого чоловіка

Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Житомирській області, біля дверей власного будинку був убитий власник місцевої служби таксі. Вбивця встромив у нього ніж.

Слідство з'ясувало, що замовником вбивства виявилася його 25-річна дружина, мати двох дітей, а організатором - її 46-річний коханець, раніше судимий, виконавцем - 37-річний також раніше судимий його товариш.

На допитах замовниця вбивства зізналася, що відносини в родині були дуже поганими й все йшло до розлучення. Але раптом у неї визріла думка вбити чоловіка, а співробітник служби таксі, з яким вона була у дружніх стосунках і якому скаржилася на "нелюда-чоловіка», запропонував свої послуги в якості організатора. У нього був на приміті і професійний виконавець, з яким він разом «сидів». Той погодився вбити чоловіка всього за кілька тисяч доларів. Організатор убивства повідомив на допитах, що, прибравши чоловіка замовниці вбивства, сам хотів одружитися з нею. Та ж, зі свого боку, стверджує, що планів другого заміжжя не виношувала.

Слідство у цій справі триває. На підставі зібраної доказової бази кримінальну справу перекваліфіковано на ст.115, ч.2, підпункти 11, 12, 13 КК України (Умисне вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб, а також Умисне вбивство, вчинене на замовлення особою, яка раніше вчиняла умисне вбивство). Ці статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі від 15 років і до довічного ув'язнення.

УНІАН

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация