Кривой Рог новости
Правоохоронцями Дніпропетровська за хабарництво затримана службова особа
24.01.2012 18:14 | Криминал

Правоохоронцями Дніпропетровська за хабарництво затримана службова особа

Прокуратурою Дніпропетровської області розслідувано та направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням начальника відділу безпеки руху державної служби автомобільних доріг Дніпропетровської області в одержанні неправомірної вигоди у великому розмірі.

Досудовим слідством встановлено, що в липні 2011 року приватний підприємець вирішив розмістити 15 рекламних конструкцій (білбордів) вздовж автомобільних доріг загального користування. З відповідною заявою підприємець звернувся до начальника відділу безпеки руху державної служби автомобільних доріг в області, який знаючи, що підготовка та видача необхідних дозвільних документів здійснюється службою на безоплатній основі, зажадав за видачу дозволу 226440 гривень.

Після отримання грошей начальник відділу був затриманий правоохоронцями, а гроші вилучені. Судом йому обрано запобіжний захід – взяття під варту.

Відкрита кримінальна справа відповідно до частини 2 статті 368 Кримінального кодексу України.

Довідка. Стаття 368 «Отримання хабара». Частина 2: одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара, що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация