Кривой Рог новости
У Великобританії з'явився сайт знайомств для собак
30.05.2011 21:23 | Общество

У Великобританії з'явився сайт знайомств для собак

26 травня, на офіційному сайті британського клубу собаківників заробив Mate Select - сервіс знайомств для чотириногих. Даний інтернет проект орієнтований в більшості на власників тварин дорогих елітних порід.

Як повідомляє Belfast Telegraph, проект спрямований на те, щоб внести різноманітність у генетику породистих собак. Mate Select допоможе господарям племінних тварин не допустити можливих генетичних захворювань у цуценят і отримати здорове потомство від своїх собак.

Для того, щоб підшукати гідну пару для свого вихованця, господарі тварин повинні будуть пройти реєстрацію на сайті, розмістити дані про свого собаку, після чого зможуть отримувати інформацію про її можливих потенційних партнерах.

Автори проекту вважають, що даний сервіс може виявитися корисним і для покупців собак: вони зможуть більше дізнатися про їх родоводу. Оскільки до цих пір клубів знайомств для тварин не існувало цей сайт є унікальним.

Проблема генетичної розмаїтості порід собак у Великій Британії існує давно і обговорювалася неодноразово. Багато породисті собаки часто хворіють через те, що відбувається часте схрещування тварин, які доводяться родичами одне одному, тобто їх родовід нормально не розвивається. Женучись за показниками породистості, фахівці з розведення собак нехтують здоров'ям тварин.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация