Кривой Рог новости
Німецька педантичність дала збій
27.01.2012 17:58 | Криминал

Німецька педантичність дала збій

Поліцейський із Саксонії-Анхальт протягом 22 років водив патрульну і приватну машини, не маючи водійських прав. Більше того, у правоохоронця ніколи не було прав на водіння легкового автомобіля.

Про відсутність прав стало відомо після перевірки, чи всі поліцейські мають дозвіл на водіння службової машини, який необхідно зберігати поряд з водійськими правами. Тоді з'ясувалося, що поліцейський отримав ще в армії НДР права, які дозволяли йому водити тільки трактори і мотоцикли.
 
Втім, сам правоохоронець не вважає себе винним у чому-небудь. За його словами, він думав, що його права поширюються й на легкові автомобілі, тому нічого не говорив начальству.
 
Яким чином поліцейському видали дозвіл на водіння службової машини, не запитавши про водійське посвідчення, зараз вже ніхто не може пояснити. «Дозволи роздавали на початку 1990-х років. Це були досить дикі часи, так що тоді це якось пропустили», – заявив Андреас фон Кос.
 
Проти поліцейського порушили справу за обвинуваченням у водінні без водійських прав. Крім того, на службі проти нього почали дисциплінарний процес. У поліції не виключають, що його можуть звільнити.
Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация