Кривой Рог новости
Сторінка Twitter'а або Facebook'а замість резюме
27.01.2012 18:17 | Технологии

Сторінка Twitter'а або Facebook'а замість резюме

Приватні сторінки в соціальних мережах можуть стати в нагоді не тільки для дружнього спілкування, але і при пошуку робочого місця. Наступають часи, за якиз для працевлаштування досить  відправити посилання на власний акаунт.

Нью-йоркська інвестиційна компанія Union Square Ventures просить кандидатів на роботу замість резюме скинути свій акаунт на Twitter або Tumbler. У компанії вважають, що такий спосіб пошуку кандидатів більш ефективний. За словами однієї із співробітниць Union Square Ventures, «важливіше зрозуміти, що собою представляє людина, як вона мислить».

Джон Фішер, засновник інтернет-компанії, переконаний, що резюме – не кращий спосіб зрозуміти, чи є потенційний співробітник потрібною компанії кандидатурою. Натомість Фішер використовує онлайн-опитування для претендентів на те чи інше місце, пише газета The Wall Street Journal. Для кожної конкретної позиції заготовлено окреме завдання, яке включає в себе не тільки стандартні запитання про професійні навички, а й пропонує кандидату більш творчі завдання. Так, наприклад, анкетованих можуть попросити розповісти про посаду своєї мрії або про саму цікаву роботу в минулому.

Розробник комп'ютерних ігор, корпорація Imagine Games Network Entertainment, також застосувала неординарний підхід до пошуку співробітників. Замість резюме кандидатам пропонується в режимі онлайн вирішити ряд логічних завдань, спрямованих на перевірку здібностей нестандартно мислити.

Хоча більшість компаній все ще вимагають надати при працевлаштуванні традиційне резюме, очевидно, що XXI століття несе  на зміну старим шляхам нові – комп'ютеризовані способи перевірки здібностей кандидатів на отримання роботи. Завдяки сучасним технологіям, вказують фахівці, це допомагає економити час і роботодавцям, і потенційним співробітникам.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация