Кривой Рог новости
Перемога криворізького баскетбольного клубу
30.01.2012 13:56 | Спорт

Двотижнева пауза не пішла на користь запорізькому клубу «Ферро-ЗНТУ», який відступив у звітному поєдинку Суперліги підопічним Айнарса Багатскіса на останніх секундах гри.

Брайан Девіс потужно провів кінцівку поєдинку з «Ферро-ЗНТУ», здобувши надважливі очки, які дозволили «Кривбасбаскет» вирвати перемогу з рахунком 76:75. Центровий забивав м'ячі на будь-який смак, а вирішальним став його ефектний данк за лічені секунди до фінального сигналу.

До великої перерви на майданчику точилася рівна боротьба, незважаючи на невтішну для вболівальників запорізького клубу реалізацію триочкових кидків їх улюбленцями (1/11).

Поступаючись за підсумками стартової чверті, підопічні Айнарса Багатскіса ледь не переломили хід гри, ведучи в ході другої десятихвилинки +7, але ривок гостей в кінці першої половини дозволив їм знову вийти вперед – 37:40.

Та лише провал «Ферро-ЗНТУ» в третій чверті, протягом якої баскетболісти запорізької команди змогли здобути лише 10 пунктів, дозволив «Кривбасбаскету» підійти до заключного періоду з одинадцятіочковою перевагою. Але найцікавіше команди приберегли наостанок, подарувавши неймовірну за напруженням кінцівку зустрічі.

Загалом Брайан Девіс приніс «Кривбасбаскету» 17 очок і зібрав 7 відскоків.
14 очок, 6 передач і 5 підбирань на свій рахунок записав Джеймс Флоренс, 13 очок, 5 підбирань і 4 передачі – Пірс Калдвелл. Хороший матч провів Ілля Коротков, отримавши для своєї команди 10 очок.

А найрезультативнішим гравцем зустрічі став захисник «Ферро» Ренді Калпеппер, на рахунку якого 26 очок і 5 передач.
17 очок та 5 підбирань заніс до свого активу Джеремі Шаппел, 14 очок і 5 підбирань – Майкл Девіс.