Кривой Рог новости
Визначено наступника Рона Джонсона на посаді старшого віце-президента з роздрібної торгівлі компанії Apple
31.01.2012 14:02 | Бизнес

Визначено наступника Рона Джонсона на посаді старшого віце-президента з роздрібної торгівлі компанії Apple

Визначено старшого віце-президента з роздрібної торгівлі компанії Apple. Нагадаємо, раніше цю посаду займав Рон Джонсон, та після його відставки місце деякий час було вільним. Ім’я новообраного головуючого роздрібною торгівлею Джон Броуітт.

Раніше Броуітт керував європейською роздрібною мережею Dixons Retail, яка торгвала споживчою електронікою. Він був генеральним директором Dixons Retail з 2007 року. До приходу в Dixons Retail, Броуітт займав ряд керівних посад в Tesco. Має вчений ступінь з природничих наук Кембриджського університету і ступінь магістра ділового адміністрування Школи бізнесу Уортона. Броуітт приступить до виконання своїх обов'язків в Apple з початку квітня 2012 року.

Нагадаємо, що заснував мережу Apple Store з самого її першого магазину віце-президент Apple Рон Джонсон, що завідував роздрібними продажами, 1 листопада покинув компанію, щоб стати президентом і головним виконавчим директором американської мережі універмагів JC Penney. Довгий час його пост був порожній, тому що компанія Apple серйозно підійшла до підбору керівника роздрібної торгівлі. За час підбору кандидата роздробом тимчасово керував фінансовий директор Apple Пітер Оппенгеймер.

Добавить коментарий
Похожие новости
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация