Кривой Рог новости
На ринку компьютерних технологій з'явилась нова миша - з динаміком і мікрофоном
31.05.2011 23:07 | Технологии

На ринку компьютерних технологій з'явилась нова миша - з динаміком і мікрофоном

Популярність планшетних комп'ютерів змушує виробників аксесуарів шукати нові можливості для залучення покупців. Так, забезпечити користувача додатковим комфортом під час роботи може миша, яка за зовнішнім виглядом не відрізняється від більшості аналогів для ПК, але містить у собі додаткові можливості.

«Планшетна миша» сумісна з усіма версіями мобільної операційної системи від Google і може використовуватися для голосового зв'язку. Крім того, коліщатко маніпулятора при роботі переливається аж 256 кількістю колоьрів і навіть може блимати в такт музиці.

Потужність вбудованого динаміка становить 2W, а точність миші - 1000DPI. Ціна маніпулятора для «планшетника» становить $ 9,32.

Для довідки. Завдяки наявності гучномовця і стандартного вхідного роз'єму для звукового сигналу, її можна використовувати в ролі колонки для ПК або портативного програвача. Підключивши знімний мікрофон, користувач отримує пристрій для зв'язку за допомогою VoIP за допомогою Skype та інших програм, повідомляє iXBT.

Сенсор миші має розширення 800 крапок на дюйм. Для підключення до ПК використовується інтерфейс USB. Розміри пристрою становить 70 x 116 x 36 мм, вага - 132 г.

Така миша потрапила в продож у 2008 році і її вартість склада близько $ 19.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация