Кривой Рог новости
На Дніпропетровщині визначено 10 знакових подій 2011 року у сфері фізичної культури та спорту
01.02.2012 21:53 | Спорт

На Дніпропетровщині визначено 10 знакових подій 2011 року у сфері фізичної культури та спорту

Розвиток спортивної інфраструктури, професійного спорту та популяризація здорового способу життя серед громадян на Дніпропетровщині – один із пріоритетних напрямків роботи обласної влади, які визначені головою облдержадміністрації Олександром Вілкулом.

«Дніпропетровщина має давні традиції розвитку фізичної культури та спорту, підготовки спортсменів високого класу. В області створюються всі умови для того, щоб якомога більше жителів займалися спортом. Здоровий спосіб життя українців – запорука здорового суспільства. Ми робимо спорт масовим, створюємо загальнодоступну й сучасну спортивну інфраструктуру», – сказав Олександр Вілкул. Також він зазначив, що 2012 рік, який Президент України Віктор Янукович оголосив роком фізичної культури та спорту, спортивна Дніпропетровщина розпочала з високого старту.

Зокрема, 22 спортсмени регіону вже отримали ліцензії на участь в Олімпійських іграх у Лондоні, а решта продовжують боротьбу за право участі в змаганнях такого високого класу. Як повідомлялося раніше, Олександр Вілкул заявив, що кожен спортсмен, який стане чемпіоном або призером Олімпіади – 2012, отримає від обласної влади квартиру.

Управління у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації визначило 10 знакових подій 2011 року у спортивному житті Дніпропетровщини:

1.    Перемога Криворізького боксера Євгена Хітрова на чемпіонаті світу з боксу в ваговій категорії до 75 кг. За видатне спортивне досягнення спортсмен отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня та двокімнатну квартиру в м. Кривому Розі.
2.    581 спортсмен Дніпропетровщини, що входять до складу збірних команд України з різних видів спорту, на чемпіонатах Європи та світу 2011 року вибороли 229 медалей різного ґатунку – це найвищий показник за всю історію Дніпропетровської області. За підсумками виступів в офіційних міжнародних змаганнях 60 спортсменів області включено до числа кандидатів на участь у ХХХ літніх Олімпійських іграх 2012 року.
3.    18 грудня в Мюнхені Україна отримала право приймати «ЄВРОБАСКЕТ-2015». Завдяки ініціативі губернатора Олександра. Вілкула Дніпропетровськ увійшов до числа українських міст, які прийматимуть баскетбольне «Євро – 2015».
4.     Організація та проведення в області фіналу Кубку України з баскетболу серед команд суперліги.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация