Кривой Рог новости
Незабаром мешканці міста будуть виходити на променад на Криворіжський Хрещатик
01.06.2011 21:31 | Культура

Незабаром мешканці міста будуть виходити на променад на Криворіжський Хрещатик

В близькому майбутнєму мешканці міста зможуть мати свій власний Криворізький Хрещатик. Для перевтілення міська влада обрала одне з найстаріших і найгарніших місць міста - проспект Карла Маркса.

Про це повідомив на прес-конференції начальник управління містобудування та архітектури виконкому Криворізької міської ради Петро Гнатовський. Одна з найстаріших вулиць Кривого Рогу, що мала в дореволюційний період назву Поштова, буде повністю реконструйована.

Передбачається провести капітальний ремонт фасадів усіх будинків на проспекті, при цьому максимально зберігаючи недоторканним їх історичний колорит; замінити тротуарне і дорожнє полотно, розбити нові клумби.

Розглядається проект підземного паркінгу біля готельного комплексу на місці колишнього готелю «Рудана».

Примітно, що в проекті, не залишаться без уваги і місця відпочинку, які будуть обладнані кованими лавками та урнами
на зразок того, як оформлена алея біля дзвінниці на пр.Миру.

У районі Малої сцени на проспекті Карла Маркса буде відведена зона для художників. Планується реконструювати міст біля входу в парк ім.Юрія Гагаріна. Також буде упорядкована і збільшена майданчик біля малої сцени. Вже зараз на місці знесеного готелю «Рудана»будується новий готель. Буде проведена ще й реконструкція готелю «Металург». Також у даний момент розглядається документацію на будівництво 6-поверхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями першого поверху. Він розміщуватиметься на місці колишнього кафе «Холодок». Будуть відремонтовані і фасади будинків.

Як повідомив Петро Гнатовський, проект реконструкції проспекту Карла Маркса виник з ініціативи Центрально-Міської організації Партії регіонів, яку підтримали ряд громадських організацій та підприємців. За їх рахунок і буде, в основному, проведена реконструкція проспекту. У будь-якому випадку, як запевнив Петро Петрович, з міського бюджету на цей проект гроші виділятися не будуть.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация