Кривой Рог новости
В Дніпропетровській області немає епідемії кору
02.02.2012 21:57 | Здоровье

В Дніпропетровській області немає епідемії кору

В Дніпропетровській області станом на 2 лютого 2012 року лабораторно підтверджено лише 3 випадки захворювання на кір у дорослих (мешканці м. Кривий Ріг), про це заявила завідуюча епідеміологічним відділом Дніпропетровської СЕС Людмила Гриценко. Вона підкреслила, що ці випадки не свідчать про наближення епідемії в нашу область.

Спеціалісти запевняють, що Дніпропетровська область достатньо забезпечена комбінованою вакциною проти кору. Цих запасів повністю вистачає для планової вакцинації дітей до 18 років (щеплення відбувається за державний кошт).

Лікарі радять в будь-яких випадках підозри на хворобу звертатись до сімейного лікаря.

Довідка:
Симптоми кору схожі на звичайне ГРВІ: слабкість, головний біль, зниження апетиту, зниження артеріального тиску та ін. Характерною ознакою кору є висип.

Значний крок у імунопрофілактиці зроблено після об’єднання моно-препаратів проти кору, епідемічного паротиту і краснухи в комбіновану вакцину КПК, що було здійснено у 1971 році. В Україні цією вакциною користуються з 2000 року.

Необхідно завжди пам‘ятати, що при проведенні щеплень виникає мінімальний ризик розвитку післявакцинальної реакції або ускладнення, в порівнянні з тяжким перебігом інфекційної хвороби та ризиком виникнення ускладнень.

Добавить коментарий
Войти через:
Логин
Пароль
Забыли пароль? | Регистрация